D-LINK DIR-100 - роутер (4-Port Ethernet)


114666
  • 604
    1 березня 2009 13:22

    Жаль что 604 сняли с производства намного стабильней работает чем сабж Длин-ковцы все выпускают бета прошивки на него но не как все баги не исправят :(


Опис D-LINK DIR-100 - роутер (4-Port Ethernet)

D-Link DIR-100 випущений в замін DI-604 !!!
Широкосмуговий маршрутизатор D-Link DIR-100 розроблений для спільного доступу групи користувачів до широкосмугового Інтернет-з'єднання через DSL або кабельний модем ADSL. Завдяки легкій установці і роботі, цей маршрутизатор ідеальний для домашніх і офісних користувачів, що створюють свою першу мережу.
Універсальність пристрою
Однією з важливих відмінних особливостей пристрою DIR-100 є його універсальність. Купуючи DIR-100, користувач може сам вирішити, як якого пристрою його використовувати: широкосмугового маршрутизатора, маршрутизатора Triple Play або комутатора VLAN. Для отримання нового пристрою досить просто завантажити з FTP-сервера компанії D-Link необхідне програмне забезпечення. При цьому апаратне забезпечення пристрою залишається незмінним. Тут наводиться опис функціоналу DIR-100 в якості широкосмугового маршрутизатора.
Безпека
Маршрутизатор DIR-100 оснащений вбудованим фаєрволом для захисту комп'ютерів в мережі від вірусних і DOS- атак. Управління доступом здійснюється за допомогою фільтрації пакетів на основі МАС / IP-адрес джерела і приймача. Маршрутизатор може бути налаштований таким чином, що окремі FTP, Web і ігрові сервери зможуть спільно використовувати один, видимий ззовні IP-адреса і в той же час залишаться захищені від атак хакерів. Користувачі за допомогою домашнього або офісного Web-сайту можуть налаштувати будь-який з вбудованих портів LAN як порт DMZ. Функція «батьківського» контролю (Parental control) дозволяє фільтрувати небажані URL-адреси Web-сайтів, блокувати домени та керувати розкладом по використанню Інтернет.

Залежно від версії програмного забезпечення пристрій може також виконувати функції комутатора VLAN або маршрутизатора Triple Play.

Останні відгуки про D-LINK DIR-100 - роутер (4-Port Ethernet)

  • 604
    1 березня 2009 13:22

    Жаль что 604 сняли с производства намного стабильней работает чем сабж Длин-ковцы все выпускают бета прошивки на него но не как все баги не исправят :(

Переглянуті товари
D-LINK DIR-100 - роутер (4-Port Ethernet) фото D-LINK DIR-100 - роутер (4-Port Ethernet)
Більше не випускається