HD-медіаплеєр Popcorn Hour A-110


Знятий з виробництва

Опис HD-медіаплеєр Popcorn Hour A-110

HD-медіаплеєр Popcorn Hour A-110 виконаний на сучасному чіпі Sigma Designs SMP8635 дозволяє відтворювати HD-відео в різних контейнерах, включаючи MKV.
Popcorn Hour A-110 підтримує інтерфейс PATA / IDE для підключення жорстких дисків.
Сумісний з інтерфейсом Serial ATA, і відповідно всередину корпусу можна встановлювати не тільки 3.5 ".
В HD-меліаплеер Popcorn Hour A-110 інтегрований декодер DTS, так що для того, щоб почути такий звук, тепер не обов'язково підключати медіаплеєр до зовнішнього ресивера.
Порт USB Slave, дозволяє виробляти пряме підключення медіаплеєра до комп'ютера через USB, для завантаження даних.
Підтримка інтерфейа HDMI версії 1.3a.
Оснащений оптичним виходом SPDIF.
Popcorn Hour A-110 вміє фактично все, що тільки може вміти пристрій для відтворення медіаконт ента і володіє масою додаткових функцій. Popcorn Hour A-110 - один з небагатьох медіаплеєрів, який здатний відтворювати HD-відео (до 1080p), упаковане в контейнери Matroska (MKV).
Прилад може працювати безпосередньо з такими популярними online-сервісами, як YouTube, Google Video, iPodcast, Flickr, отримувати інформацію з RSS-стрічок Yahoo! Weather і Cinecast, тим самим надаючи нам можливість дивитися цікаві відеоролики на YouTube або фотографії друзів з Flickr прямо на телевізорі у вітальні.
Функція прийому інтернет-радіотрансляцій (Shoutcast) і IP-телебачення (SayaTV), вбудований BitToren t-клієнт, робота в режимі NAS-пристрою по протоколах SMB, NFS, FTP.
"Танк" оснащений дротяним мережевим адаптером Ethernet 10/100, парою USB-портів (для відтворення контенту з USB-накопичувачів), USB-Slave, HDMI-інтерфейсом і підтримує підключення 2.5 "/3.5" вінчестерів Serial ATA.

Пропонуємо ознайомитися зі статтею & laquo; Чипсети для медіаплеєрів & raquo; в якій описані можливості основних чіпсетів, а також деякі подробиці історії розвитку чіпсетів.


Останні відгуки про HD-медіаплеєр Popcorn Hour A-110

Переглянуті товари
HD-медіаплеєр Popcorn Hour A-110 фото HD-медіаплеєр Popcorn Hour A-110
Більше не випускається