TVIX HD M-7000A - HD-медіаплеєр [ORIGINAL]


Знятий з виробництва
114627

Опис TVIX HD M-7000A - HD-медіаплеєр [ORIGINAL]

Медіаплеєр TVIX HD M-7000A - це універсальний багатоформатний медіаплеєр, що підтримує всі сучасні аудіо і відеоінтерфейси, здатний відтворювати високоякісний аудіо і відео цифровий контент, який уміє працювати як з внутрішніми, так і зовнішніми накопичувачами.

Апарат заснований на чіпі Sigma Designs SMP8635 , так що з програванням HD-відео проблем ніяких немає. У порівнянні з виробами конкурентів, TVIX 7000 отримав також підтримку новітнього інтерфейсу HDMI 1.3 , за яким одним потоком передається багатоканальний звук і відео.

Допоміжна інформація відображається на VFD-дисплеї на лицьовій панелі. На маківці корпусу знаходиться ряд клавіш управління згрупованих в кільце. Втім, з огляду на що медіаплеєр, як правило, ставиться поряд з телевізором, керувати ним зручніше з пульта дистанційного керування. Всі інтерфейси знаходяться на тильній стороні корпусу. Там крім усього іншого розташовані три USB-порту. Пара з яких призначена для підключення зовнішніх USB-накопичувачів (жорсткі диски, flash-пам'ять, фотокамери, card-reader і т. Д.), А один для з'єднання з комп'ютером (для завантаження даних на внутрішній жорсткий диск).

Апарат не підтримує Wi-Fi (можливо використовувати зовнішній USB Wi-Fi адаптер), але оснащений дротяним мережевим контроллером Ethernet 10/100/1000 . Так що, підключивши TVIX 7000 в домашню локальну мережу, можна дивитися фільми і слухати музику зберігається на будь-якому віддаленому комп'ютері, причому копіювати її на вінчестер TVIX не обов'язково. Медіаплеєр без проблем взаємодіє з мережевим накопичувачами (NAS).

TVIX M-7000 здатний виконувати роль ftp-сервера, по локальній мережі або через Інтернет на нього можна завантажувати або навпаки викачувати з нього медіа-дані. Причому в такому режимі, будуть віддалено доступні навіть зовнішні накопичувачі підключені в дані момент до медіаплеєра. Прилад поставляється без жорсткого диска, користувач може самостійно вибрати модель і ємність накопичувача. Завдяки підтримці інтерфейсу Serial ATA, встановити в TVIX можна навіть таких гігантів, як 2 TB моделі. Боятися перегріву жорсткого диска не варто, в корпус вбудований невеликий вентилятор. Місце для установки оптичного CD / DVD-приводу не передбачено, але якщо дуже потрібно, ніхто не забороняє використовувати зовнішні USB-драйви.
DVICO TViX-HD M-7000
Дисплей OLED буквено-цифровий, кольоровий
Інтерфейси 2х USB 2.0 host, 1xUSB 2.0 клієнт
Мережевий порт LAN (10/100/1000 Мбіт / с)
Тип вбудованого носія 3,5 "SATA HDD
Відео Формат: .mkv, .wmv, .avi, .mpg, .vob, .mp4, .asf, .tp, .trp, .ts, .IFO, .ISO, .m2ts, .mov
Кодеки: MPEG 1/2/4, AVI, DivX, XVID, WMV9 (MP2HL), H.264 (BP2L3, MP24.0 and HP24.0), AVC (HD), VC-1 (MP2HL, AP2L3)
Дозвіл: 480p, 1280x720p, 1920x1080i / p
Режим кольоровості: NTSC / PAL
Аудіо MP3, WMA, AAC, Ogg, PCM, AC3, WAV, FLAC, M4A, DTS (Digital Theatre System), Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS-HD MA
Фото JPEG
Файли субтитрів Тек ст: smi, sub, str, aqt, utf, lrc, txt
Зображення: sub (з .idx)
A / V-виходи Відео: HDMI 1.3 (відеопотік до 24 біт), S-Video, композитний (НЧ), компонентний HD
Аудіо: Аналогового: стерео; цифровий: коаксіальний, оптичний, HDMI 1.3
Файлові системи FAT32, NTFS, підтримка розділів диска
Мережеві протоколи TCP IP, NFS, SAMBA, FTP
Оптичні накопичувачі Підключення через порт USB 2.0 host
ОС Windows 98SE / Me / 2000 / XP / Vista
живлення Вбудований джерело живлення
Розміри (ДхВ), мм Циліндр 131х185
Маса (з жорстким диском), кг 1,8

Пропонуємо ознайомитися зі статтею « Чипсети для медіаплеєрів » в якій описані можливості основних чіпсетів, а також деякі подробиці ис торії розвитку чіпсетів.


Останні відгуки про TVIX HD M-7000A - HD-медіаплеєр [ORIGINAL]

Переглянуті товари
TVIX HD M-7000A - HD-медіаплеєр [ORIGINAL] фото TVIX HD M-7000A - HD-медіаплеєр [ORIGINAL]
Більше не випускається