Система кріплення Inverto Base Kit до 4LNB


Знятий з виробництва
114596

Опис Система кріплення Inverto Base Kit до 4LNB

Повний набір Inverto Base Kit IDLB-SET01-MULTI-STP Black MultiConnect для установки до 4 Single або Twin конверторів Inverto MultiConnect на стандартну супутникову антену. Включає два DiSEqC 4x1 світча, повний набір кабелів і кріплень (крім самих конверторів). Комплект поставки набору доступний при натисканні на фотографію системи вгорі.

MultiConnect - інноваційна система, яка була розроблена для гнучких варіантів прийому сигналу з декількох супутників, використовуючи стандартну супутникову антену. Рішення MultiConnect бере до уваги всі аспекти, пов'язані з установкою досить складної системи прийому супутникового сигналу. Новинкою є об'єднання настановної направляючої планки з механізмом кріплення кожного LNB. Дане рішення забезпечує надійне, естетичне кріплення кожного LNB і дозволяє створити унікальну настройку позиції LNB по 8 напрямках. MultiConnect забезпечує ступеня свободи LNB за напрямками вліво / вправо, вгору / вниз по направляючої планки, зміна кута кріплення по горизонталі і вертикалі, а також навколо своєї осі кожного LNB, a також зміна позиції всієї системи шляхом переміщення центрального конвертора. Для складання системи MultiConnect використовуються зручні гвинти, що закручуються руками. Весь процес складання і установки не вимагає використання будь-якого додаткового інструменту.

Конвертори системи Inverto MultiConnect.

Сучасні інноваційні конвертори спеціально розроблені для установки на антені, що приймає сигнал одночасно з декількох супутників. У конструкції використовуються сучасні діелектричні матеріали які поряд з зі спеціальною формою LNB забезпечують максимальну передачу сигналу від антени на LNB в разі коли конвертор знаходиться не в точці фокусу антени. Більш того, спеціальний «вузький» дизайн «шийки» конвертора дозволяє розміщувати конвертори максимально близько один до одного. Конвертори можуть бути розміщені для прийому супутників з розносом орбітальних позицій до 2-х градусів, що зазвичай неможливо при використанні стандартних LNB.

Основні характеристики системи MultiConnect (конвертори + мультифид):

  • Революційний, компактний дизайн
  • Мінімальний градус, на який можуть бути рознесені супутники - 2 ° (залежить від діаметра антени)
  • Максимальний градус, на який можуть бути рознесені супутники - 30 ° (залежить від діаметра антени )
  • Низькі фазові шуми
  • Низький рівень енергоспоживання
  • Висока якостей розв'язки між поляризациями

Діаметр антени Мінімальний рознос орбітальних позицій прийнятих супутників Максимальний рознос орбітальних позицій прийнятих супутників
60 см 3 градуси 30 градуса
80 см 2 градуси 22 градуса

Огляд системи Inverto MiltiConnect можна подивитися тут . (PDF, 1.5 МБ)


Рекомендований модельний ряд конверторів для використання з даним варіантом системи MultiConnect:

Останні відгуки про Система кріплення Inverto Base Kit до 4LNB

Переглянуті товари
Система кріплення Inverto Base Kit до 4LNB фото Система кріплення Inverto Base Kit до 4LNB
Більше не випускається