Openbox SX6 HD


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
114389
 • Саня

  цена
  23 жовтня 2013 19:44

  Какая будет ориентировочная цена?


Відео-огляд Openbox SX6 HD


Опис Openbox SX6 HD

Openbox SX6 HD - сама просунута модель у всій лінійці SX супутникових HD ресиверів Openbox.

Завдяки використанню відкритої ОС Linux і сучасного процесора STiH237 від компанії STMicroelectronics ресивер за функціональними можливостями залишив позаду себе багатьох конкурентів. Для стабільної і швидкої роботи ресивер оснащений 512MB DDR3 оперативної пам'яті (RAM) і 256MB Nand Flash незалежній пам'яті.

Ресивер поставляється в добротному металевому корпусі. Зовнішній вигляд має в цілому строгий, класичний дизайн, але виробник все ж підкреслив, що дана модель займає верхню сходинку.

Передня панель Openbox SX6 HD логічно розділена навпіл - зліва розташувався вакуумно-флуоресцентний дисплей (VFD), а праворуч, за відкидною кришкою, два універсальних картоприймача і два CI слота з підтримкою CI +.

Новий процесор STiH237 - нові можливості Openbox SX6.

Openbox SX6 побудований на базі нового процесора від компанії STi - STiH237 (кодова назва Cardiff).

Основною відмінністю від попередніх процесорів STi7110 / STi7111, став новий модуль обробки відеосигналу з поліпшеним апскейлінг (upscale), дєїнтерлейсинга (deinterlace) і оптимізованим алгоритмом відображення SD каналів.

Частота роботи процесора збільшена до 650 MHz, додана підтримка інтерфейсу HDMI 1.4a.

У чіп STiH237 також вбудований демодулятор останньої версії, що підтримує прийом сигналів в режимі Multistream. Це дозволяє приймати з супутника сигнал пакету «Зеонбуд».

Таким чином, збільшення швидкості роботи, поліпшення якості картинки, особливо на SD каналах, наявність операційної системи Linux, а також можливість обробляти різні типи мовлення, включаючи гібридне і через мережу інтернет , роблять нову модель - Openbox SX6 лідером серед супутникових приставок.

Перегляд супутникового телебачення з абонплатою.

Наявність двох роз'ємів Common Interface (CI) під CAM модулі, які в залежності від програмного забезпечення ресивера можуть працювати в режимі Common Interface Plus ( CI + ). А також наявність двох картопріємников, дозволяє декодувати до 4-х платних операторів, чого позбавлені подібні пристрої і телевізори.

CI Plus - це нова вдосконалена специфікація CI, що дозволяє операторам захистити свій контент не тільки від нелегального перегляду, але і, при бажанні, від запису. Всі провідні оператори вже впровадили специфікацію CI Plus, а отже їх перегляд можливий тільки з рекомендованим модулем на обладнанні, яке підтримує CI Plus. На сьогоднішній день CI Plus підтримують тільки ресивери від корейської компанії Fortis, які представлені в Україні під брендом Openbox.

Перший супутниковий ресивер, що підтримує прийом телеканалів Т2 в форматі Multistream.

Супутникові ресивери Openbox серії SX - перші побутові приймачі, які підтримують прийом мовлення в форматі Multistream.

Таким чином, на ресівері SX6 з'явилася можливість приймати пакет ефірних каналів T2 оператора Зеонбуд, який працює на супутнику Astra 5B в позиції 31.5 ° в . Д.

Величезна кількість інтерфейсів.

Openb ox SX6 - має багатющий набір інтерфейсів для підключення зовнішніх пристроїв і периферії. На момент випуску ресивера зовсім невелика кількість апаратів могло похвалитися наявністю 4-х USB портів.

4 порту USB - це можливість підключити одночасно:

 • кілька накопичувачів для запису трансляцій і відтворення медіафайлів;
 • USB Wi-Fi адаптер або 3G модем;
 • Миша і клавіатуру для серфінгу в мережі Інтернет через вбудований web-браузер.

Наявність різноманітних аудіо / відео цифрових і аналогових виходів (HDMI, S / PDIF, SCART, RCA) дозволить підключити приймач до будь-якого телевізора та аудіо-системі.

І звичайно Ethernet порт, без якого сьогодні важко уявити приставку.

Програмне забезпечення Openbox SX6 побудовано на базі операційної системи Linux, що відкриває перед користувачами величезні перспективи, про які буде розказано нижче.

Інтернет сервіси FreeTV: YouTube, Earth Touch і інші.

Сервіс FreeTV відкриває вам доступ до перегляду відеоматеріалів в мережі інтернет, таким як YouTube, Earth Touch і інших. Підтримується запис відеоматеріалів на накопичувач для подальшого перегляду.

Online телебачення і радіо. Сервіси IPTV.

Наявність online сервісів для доступу до платного і безкоштовного IP-телебачення (IPTV) і радіомовлення через мережу Інтернет на сьогодні вже стає невід'ємною частиною телевізійних приставок.

Internet TV + і Internet Radio + - це можливість безкоштовно дивитися і слухати online трансляції, використовуючи всього лише підключення до інтернету. Але, так як більшість пізнавальних, фільмових і спортивних трансляцій складно знайти у відкритому доступі, розробники передбачили можливість підключити популярне платне інтернет телебачення КартінаТВ .

Ігри.

Давно знайомі нам убудовані ігри - Сокобан, судоку і інші - дозволять скоротати час, відволіктися від насущних проблем, розслабитися і відпочити, не встаючи з дивана.

Погода, новини, HbbTV.

З Openbox SX6 ви зможете переглядати прогноз погоди і підключити перегляд новин за допомогою RSS. А ще, додатково до решти інтернет сервісів, в ресівері можна використовувати HbbTV .

HbbTV - це додатковий сервіс, який надають супутникові оператори через інтернет з'єднання.

Веб-браузер.

Складно уявити життя сучасної людини без доступу до мережі Інтернет. Розробники Openbox SX6 врахували таку потребу - в ресівері є вбудований веб-браузер WebZeal . Тепер, крім перегляду супутникових телепрограм, ресивер може замінити і персональний комп'ютер.

Відзначимо, що веб-браузер не підтримує технологію Flash.

Рекомендації: для зручності роботи з браузером використовуйте USB миша і клавіатуру (або міні-клавіатуру з touchpad).

Запис і відтворення медіафайлів.

За допомогою Openbox SX6 можна записати улюблену телепередачу на жорсткий диск або флешку. Також в ресівері є прекрасна функція Timeshift ( "зсув по часу") - вона дозволяє поставити на паузу трансляцію, а пізніше продовжити з моменту зупинки. Зручно, чи не так?

HD медіацентр.

Openbox SX6 - це не тільки супутниковий ресивер, це і справжній домашній HD медіацентр .

Величезна кількість підтримуваних типів файлів, відтворення з зовнішнього USB накопичувача або мережевого диска, сумісність з технологіями DLNA і Torrent Player - все це дозволяє ресивера бути справжнім домашнім улюбленцем.

Зручне оновлення ПЗ і списків каналів.

Процес оновлення програмного забезпечення ресивера, списку каналів або установки плагінів може виконати навіть дитина. Немає нічого простіше!

Процес оновлення ПЗ можна виконати двома способами:

 • через USB флешку;
 • через мережу Інтернет.

До безперечних переваг ресивера віднесемо можливість експорту на USB накопичувач свого списку каналів. Надалі можна поділитися списком з іншими користувачами.

Налаштування антени.

На Openbox SX6 реалізовані всі можливі варіанти настройки антени:

 • сліпий пошук,
 • автоматичний пошук,
 • мережевий пошук,
 • ручний пошук.

Підтримка всіх можливих варіантів підключення DiSEqC, різних версій протоколу, як простих так і каскадують.

Також передбачена підтримка моторизованих систем як в ручному, так і в USALS режимі.

Функція «Картинка в картинці» PIP-HD.

Крім підтримки різноманітних режимів виведення зображення на телевізор, таких як 4: 3, 16: 9, Pan & Scan, Pillarbox, потужність процесора дозволяє виводити в режимі «картинка в картинці» (PIP) одночасно два канали у форматі високої чіткості HDTV.

Модулі . Дуже багато плагінів.

Операційна система Linux, на якій реалізовано програмне забезпечення Openbox SX6, пропонує практично необмежені можливості по розширенню функціоналу ресивера. Дуже часто межі можливостей встановлює тільки фантазія розробників плагінів.

Вже наявні плагіни дозволяють істотно економити. Наприклад, такі популярні плагіни, як Wicard або MCAS дозволяють картоприймач стати універсальним - працювати не тільки зі смарт-картами Conax, але і з картами інших кодувань, таких як Irdeto, Viaccess і іншими. Це вже зараз дозволяє не купуючи дорогих додаткових модулів, використовувати карту доступу до платних каналів в картоприймач.

Перегляд ТВ і управління на планшеті.

З Openbox SX6 майбутнє стає ближче. Використовуючи додаток Air Tivi + можна управляти або переглядати телепрограми з ресивера на своєму iPhone або iPad.

Скоро розробники обіцяють реалізувати підтримку пристроїв на Android.

Таблиця основних відмінностей між моделями лінійки SX:

    

Openbox SX4 Base HD

Openbox SX4 HD

Openbox SX6 HD

Процесор

STiH237 (CARDIFF)

STiH237 (CARDIFF)

STiH237 (CARDIFF)

Частота

650 MHz

650 MHz

650 MHz

Флеш- ПЗУ

128MB (NAND)

256MB (NAND)

256MB (NAND)

SDRAM

256MB (DDR3)

512MB (DDR3)

512MB (DDR3)

EEPROM

256MB

256MB

256MB

Корпус

Пластик

Метал

Метал

Ширина

260mm

220mm

260mm

Висота

53mm

35mm

55mm

Глибина

150mm

145mm

210mm

Вага

1.1 Kg

0.6 Kg

1.6 Kg

Д исплей

7-ми сегментний

7-ми сегментний

VFD

USB

2

3

4

Універсальний ПДУ

немає

немає

ТАК

кардрідер

1

1

2

CI СЛОТ

1 (CI +)

1 (CI +)

2 (CI +)

HDMI

ТАК

ТАК

ТАК

RCA

ТАК

ТАК

ТАК

OPTIC

немає

ТАК

ТАК

TV SCART

немає

немає

ТАК

DVB-S / S2

ТАК

ТАК

ТАК

Меню

HD

HD

HD

Запис

2 x REC + PIP

3 x REC + PIP

3 x REC + PIP

VOD сервіси

FreeTV +

Advanced FreeTV +

Advanced FreeTV +

Медіа

через USB

DLNA

DLNA

стриммингу

немає

AirTivi +

AirTivi +


Основні характеристики Openbox SX6 HD

 • чіпсет STiH237 (Частота процесора 650 MHz)
 • RAM 512MB DDR3
 • ROM 256 MB NAND
 • ОС LINUX
 • 1 х Тюнер DVB-S / S2
 • HDMI вихід версії 1.4a
 • A / V вихід SCART / 3RCA
 • Ethernet 10 / 100M RJ45
 • 4 x USB 2.0 HOST порту
 • S / PDIF (оптичний)
 • Підтримка USB-WiFi модулів і сумісність з 3G модемами
 • 2 слота для модулів умовного доступу CI + (Common Interface Plus )
 • 2 універсальних картоприймача
 • DLNA - обмін мультимедійним контентом в мережі
 • Підтримка різних мережевих протоколів і накопичувачів NAS
 • AirTivi + (стриммингу і дистанційне керування для пристроїв на iOS і інших ОС)
 • Web-браузер (червона кнопка ПДУ - компактний / повноекранний режим)
 • Підтримка інтернет сервісів
 • Online мовлення TV Portal +.
 • Kartina TV - російське ТБ в будь-якій точці світу
 • VOD сервіси - Advanced FreeTV +
 • Torrent Player
 • Підтримка плагінів
 • Функції PVR
 • Запис і перегляд по три канали одночасно з одного транспондера
 • Підтримка воспро Зведення файлів в різних форматах
 • «Сліпий» пошук каналів
 • Прийом сигналів в режимі Multistream
 • Просте і зручне меню з HD дозволом
 • Оновлення програмного забезпечення через Internet, USB, RS-232
 • Габаритні розміри (Ш х В х г): 260 х 55 х 210 мм
 • Вага: 1.6 кг.

Комплект поставки Openbox SX6 HD

 • Супутниковий ресивер
 • Дистанційне керування
 • 2 батарейки типу AAA (для ПДУ)
 • Кабель HDMI
 • Кабель RCA
 • Керівництво користувача російською мовою.

Характеристики Openbox SX6 HD

Виробник: Openbox
Розробник: Aloys Co. Ltd. (Korea)
Процесор: STiH237 (650MHz)
ОЗУ, МБ: 512
Флеш-пам'ять, МБ: 256
Операційна система: Linux (Fortis)
Картоприймач: 2
Common Interface: 2
Підтримка CI Plus: В наявності
Кількість тюнерів: 1
ТВ дозвіл: SD , HD
Стандарт DVB: DVB-S , DVB-S2
Змінні DVB тюнера: Немає
Стандарт стиснення: MPEG2 , MPEG4
Loop вихід: В наявності
Дисплей: VFD
Кнопки управління: В наявності
Wi-Fi підтримка: USB Wi-Fi адаптер
3G: В наявності
Ethernet: В наявності
Жорсткий диск: Немає
USB: 4
USB-Hub підтримка: В наявності
eSATA: Немає
Timeshift: В наявності
Запис (PVR): USB / LAN
Медіаплеєр: Хороший
Відтворення: USB / LAN
Підтримка мультістріма, t2-mi, PLP0: Немає
HDMI: В наявності , ver.1.4
RCA composite: В наявності
YPbPr component: Немає
SCART: 1
RF-Out: Немає
S / PDIF: Оптичний
RS-232: В наявності
DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2 / USALS
PIP (« картинка в картинці »): В наявності
Установка плагінів / аддонів: В наявності
YouTube: В наявності
InternetTV (IPTV, WebTV і ін.): В наявності
Охолодження ресивера: Пасивне
Блок живлення: Вбудований, від мережі 220V
Пульт ДУ: Стандартний
Тип ресивера: Супутниковий
Колір: Чорний
Чіпсет USB Wi-Fi адаптера: RT3070 , RT5370
Розмір корпусу: Стандарт
Мережа: Ethernet

Останні відгуки про Openbox SX6 HD

 • 28 липень 2021 20:32

  Вітаю, давно колись купили його у вас, довго лежав без діла. Хочу закинути канали по фтп але не знаю куди саме в яку папку, може ви підкажете?

  Достоинства: Без глючний

  Недостатки: Нема

 • 4 лютого 2020 19:29

  Здравствуйте. Подскажите будет этот тюнер принимать поток T2-MI со спутника Express AM6, 53.0°E (частоты: 12576 H, 12596 H). Заранее благодарен за ответ.

Читати усі (330) відгуки

Списки каналів для Openbox SX6 HD

Для Fortis Openbox і Optibox список каналів:

Список каналів розрахований на 4 + 1 супутника:

 • 5 ° E - SES5 / Astra 4A
 • 4 ° W - Amos 3/7
 • 13 ° E - Hot Bird 13 B/C/E
 • 36 ° E - Eutelsat 36 A / B
 • 9 ° E - Eutelsat 9B


Докладніше

Переглянуті товари
Openbox SX6 HD фото Openbox SX6 HD
Більше не випускається