Satellite Finder SF-9502


Очікується поставка Ціна:
290 грн
Доставка
 • по Києву: 300 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 6 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
114873
 • Геннадий

  светодиоды
  5 травня 2015 19:52

  функции светодиодов в приборе что они показывают


Опис Satellite Finder SF-9502

Satellite Finder SF-9502 - самий простий і зручний прилад для настройки супутникової антени .

Сатфайндер сигналу SF-9502 складається з двох LNB-роз'ємів (для підключення до приймача і конвертору), стрілочного індикатора з підсвічуванням, ручки регулювання посилення сигналу, двох сигнальних світлодіодів (зеленого - для визначення наявності тону в 22 КГц, червоного - для визначення горизонтальної поляризації), а також обладнаний звуковим сигналізатором для більш точного орієнтування.

Сатфайндер служить для точної фокусування антени на конкретний з утнік геостаціонарної орбіти. Підключення приладу для настройки супутникової антени відбувається поблизу супутникової антени за допомогою F-роз'ємів, через які сатфіндер кріпиться одним кінцем до конвертору, а іншим - до ресивера.

Satfinder схема підключення

Для пошуку необхідно попередньо в меню ресивера встановити настройки антени на цікавий для супутник, і на один з його сильних транспондерів. Потім підключений до джерела живлення на роз'єм LNB ресивера, від якого живлення надходить на конвертор, що призводить до включення супутникового стрілочного вимірювача SF-9502. Підтвердженням цьому служить підсвічування стрілочного індикатора і відхилення стрілки приладу на незначну відстань.

Наступним кроком буде орієнтування антени по азимуту в напрямку потрібного супутника. Для цього слід встановити стрілку на шкалі приладу в середнє положення за допомогою ручки рівня сигналу. Надалі потрібно домогтися максимального відхилення стрілки приладу точно на значення «10». Для цього повільно змінюємо спрямованість супутникової антени вправо / вліво (азимут) і вгору / вниз (елевація).

У тому випадку, коли стрілка «поїде» за значення «10», слід відрегулювати ручку рівня сигналу, зменшивши, таким чином, показання приладу до поділу «5». Далі знову переміщаємо антену.

Етапи настройки приладом для настройки супутникової антени Satfinder SF-9502 повторюються до досягнення точного максимального значення сигналу. Після цього налаштування на супутник можна вважати завершеною.

Схожі товари

Характеристики Satellite Finder SF-9502

Виробник: Gecen
Тип приладу: Аналоговий
Тип товару: Прилад для настройки супутникових антен

Останні відгуки про Satellite Finder SF-9502

 • светодиоды
  5 травня 2015 19:52

  функции светодиодов в приборе что они показывают

 • sf-9502
  22 березня 2015 13:43

  при подключении мигает зелёная лампочка

Читати усі (38) відгуки

Переглянуті товари