Satfinder TIGER SF-903


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
115387
 • rjn

  отзыв
  24 вересня 2013 14:12

  Полезный прибор,особенно для тех,кому он нужен не для работы,а для того,что 1-2 раза в год подстроить свою антенну.Свою антенну идеально подстроил за 5 минут,после этого ради спортивного интереса отдолжил у знакомого Satfinder Gecen SF-600 и проверил им настройку.Оказалось,что настроил не хуже,чем дорогим цифровым девайсом.


Опис Satfinder TIGER SF-903

TIGER SF-903 - прилад для автоматичної настройки антен (також називається Сатфайндер ) на прийом телевізійного супутникового сигналу. Сатфайдер оснащений компасом для більш точного знаходження супутника на геостаціонарній орбіті.

Satfinder Tiger SF-903 являє собою простий пристрій для установки і настройки супутникових антен для прийому супутникового ТБ. Індикатор простий у використанні і конструктивно схожий з рядом подібних пристроїв, наприклад, Tiger SF-901.

Відмінною особливістю Tiger SF-903, яка виділяє цей пристрій на тлі інших - це наявність компаса на передній панелі. Таке, здавалося б, незначна відмінність в ряді випадків може зіграти на користь даної моделі сатфайдера.

Наприклад, в більшості випадків споживача на просторах нашої країни задовольняє найпопулярніше рішення для перегляду супутникових каналів - це система, під відомою назвою «Горинич». Такий варіант включає в себе настройку супутникової антени на три супутника Hotbird (13.0 ° E), Astra 4A (відомий ще як Sirius) (4.8 ° E), Amos ( 4.0 ° W).

Як бачимо, два останніх супутника досить щільно розташовані на орбіті один біля одного. Тому, за допомогою звичайного стрілочного приладу досить складно вгадати, сигнал якого з них вдалося відловити. У таких випадках установника доводиться вдаватися до допомоги звичайного компаса, що не завжди зручно. Тут-то і стане в нагоді вбудований стаціонарний компас, яким обладнаний сатфайндер Tiger SF-903.

У всьому іншому прилад нічим не відрізняється від своїх «стрілочних побратимів», як функціонально, так і в роботі.

Tiger SF-903 має всі ті ж два роз'єми LNB для підключення до приймача і конвертору, таку ж шкалу з десятьма поділками, просте регулювання посилення сигналу (у вигляді коліщатка на торці пристрою) і чотири сигнальних світлодіода (2 червоних для отримання інформації про поляризації і 2 зелених для інформованості про наявність тони в 22 КГц).

Процес підключення та користування приладом в точності відбувається за стандартною схемою, описаною на сторінці подібного роду пристрої - Satfinder Tiger SF-901. Додатково, сатфайндер для настройки супутникових антен TIGER SF-903 можна використовувати як вимірювач сигналу, що надходить в ресивер від LNB або для діагностики цілісності кабельної мережі і виявлення пошкоджень в ній.

Схожі товари

Характеристики Satfinder TIGER SF-903

Виробник: Tiger
Тип приладу: Аналоговий
Тип товару: Прилад для настройки супутникових антен

Останні відгуки про Satfinder TIGER SF-903

 • отзыв
  24 вересня 2013 14:12

  Полезный прибор,особенно для тех,кому он нужен не для работы,а для того,что 1-2 раза в год подстроить свою антенну.Свою антенну идеально подстроил за 5 минут,после этого ради спортивного интереса отдолжил у знакомого Satfinder Gecen SF-600 и проверил им настройку.Оказалось,что настроил не хуже,чем дорогим цифровым девайсом.

 • TIGER
  18 вересня 2013 18:16

  Прибор для таких "аналоговых" дедушек как я. До этого настраивал по 7дюймовому ТВ и ресиверу, теперь молодость вспомнил стрелка и звуковой тон привычнее.

Читати усі (4) відгуки

Переглянуті товари
Satfinder TIGER SF-903 фото Satfinder TIGER SF-903
Більше не випускається