Антена Т2 відстань від телевежі: Велике, живлення антени (V): 220В або 12В
За вашим запитом нічого не знайдено
Статті
Набридло платити кабельним провайдерам щомісячну абонплату і залишатися з тими самими каналами, які доступні в ефірній мережі абсолютно безкоштовно? Чи у вечірній час та вихідні неможливо переглядати телеканали через інтернет через постійне зависання? Якщо у вас одна з цих ситуацій, настав час перейти на альтернативу кабельному, супутниковому та інтернет-телебаченню – цифровому ефірному ТБ.
Ну, що ж, ось і підійшла до кінця ера аналогового телебачення в Україні - з 1 вересня 2018 року цифрове ефірне телебачення Т2 повністю його замінює майже по всій території нашої країни. Сучасні цифрові технології подолали цей довго чинили опір бар'єр.
До нас часто звертаються клієнти, які після покупки комплекту, що складається з ефірного тюнера і антени, не можуть повноцінно прийняти всі канали цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 . У одних приймає 8 або 16 каналів з 32-х, у інших взагалі жодного. Та й переглядаючи тематичні форуми часто можна зустріти питання «чому не приймає Т2?», « Як правильно налаштувати Т2? » І т.п. У нашій статті спробуємо розібратися з цими питаннями.
Прийом сигналу цифрового телебачення DVB-T2 на антени без підсилювача можливий лише на невеликій відстані від ретранслятора (як правило, до 20 км), або на антену з великим власним коефіцієнтом посилення, який досягається за рахунок значних габаритів антени. При цьому вона повинна бути змонтована поза приміщенням і, по можливості, максимально високо.