GOTVIEW Hybrid MasterHD


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
113882

Опис GOTVIEW Hybrid MasterHD

Компактний USB 2.0 ТВ-тюнер, випущений на заміну знятої з виробництва моделі GOTVIEW USB 2.0 HYBRID MASTERSTISK, дозволяє приймати і записувати трансляції аналогових і цифрових ефірних радіо- і телепрограм, а саме:

  • аналогових телеканалів, що віщають в стандартах PAL і SECAM з підтримкою стереостандартов NICAM і A2;
  • аналогових радіоканалів FM і УКХ діапазону з підтримкою стереозвуку;
  • цифрових (DVB-T) теле- і радіоканалів, що ведуть мовлення в стандартах MPEG-2 і H.264 (MPEG-4 / AVC), включаючи FULL HD канали.

Також відзначимо, що використовуючи ТВ-тюнер можна виконати оцифровку звуку і відео з зовнішніх аналогових джерел, наприклад, відеомагнітофона, відеокамери, плеєра і т.п.

Нова модель тюнера має розширені функціональні можливості в порівнянні з випущеної раніше GOTVIEW USB 2.0 HYBRID MASTERSTISK.

Виділимо основні відмінності GOTVIEW MasterHD :

  • 3-х смуговий еквалайзер для регулювання звуку;
  • підтримка стереозвуку в FM радіо;
  • автоматичне визначення відеостандарту;
  • регулювання посилення відеодекодера;
  • більш швидке перемикання каналів .

Наявність автодетекта відеостандарту необхідно для використання тю єра в таких програмах, як Windows Media Center, які не можуть самі перемикати стандарти. У програмі GOTVIEW PRO такої необхідності немає. Будь-канал можна налаштувати індивідуально.

Тюнер має привабливий дизайн. При створенні тюнера використовувалися тільки кращі і найсучасніші напрацювання індустрії, а також враховувалися побажання наших користувачів. Як і у всіх наших продуктах, тюнер і програмне забезпечення повністю адаптовані під російський телевізійний стандарт.

Основні особливості нової моделі:

Селектор

Як селектора каналів використаний новий напівпровідниковий чіпсет від NXP - TDA18271.

Даний селектор дозволяє приймати аналогові і цифрові (DVB-T) теле- і радіоканали. Виділяється відмінною чутливістю і вибірковістю, а також зниженим енергоспоживанням і тепловиділенням. Мініатюрний, його розмір становить всього 10х10 мм. За рахунок невеликого тепловиділення, використовується без застосування масивних радіаторів для відводу надлишку тепла. Він забезпечує високу якість зображення навіть на зниженому рівні сигналу.

Інтерфейс

ТВ-тюнер використовує USB інтерфейс.

Підключення по USB володіє універсальністю - може використовуватися як на настільних комп'ютерах, так і на ноутбуках, головне, щоб в комп'ютері був USB2.0. По інтерфейсу USB в цій моделі передається як відео, так і звук, що дуже зручно, тому що не вимагає додаткового звукового дроти на вхід звукової плати. Такий підхід також дозволяє виключити розсинхронізація звуку та відео.

Декодер

Новий декодер з 10-ти бітовим АЦП CX23102 c інтегрованим USB контролером, розроблений компанією Conexant.

Декодер забезпечує високу якість зображення в стандартах PAL і SECAM, здатний обробляти один аналоговий потік, одночасно два цифрових транспортних потоку, або комбінацію, що складається з аналогового і цифрового потоків. Має 10-ти бітний АЦП для відео і повністю 10-ти бітний канал передачі даних. Також декодер здатний масштабувати відео і виробляти колірні регулювання. Для звуку реалізує оцифровку і передачу потоку з роздільною здатністю не менше 16-ти біт. Дозволяє декодувати PAL / SECAM для відео і A2 / NICAM для звуку з автоматичним визначенням стандарту відео і звуку. Чіпсет має аналоговий демодулятор.

Апаратний адаптивний 2D COMB Filter забезпечує високу якість зображення.

NICAM - цифрова система передачі багатоканального звукового супроводу. Система NICAM може бути використана для передачі одного стереоканалу звуку, двох повністю незалежних моноканалів звуку з різним вмістом, одного моноканала цифрового звуку і каналу передачі даних з потоком 352 кб / с або каналу передачі даних з потоком 704 кб / с. Але, на жаль, на сьогоднішній день апаратно реалізовані лише перші дві можливості.
При передачі з використанням NICAM канал для монозвук залишається незмінним, відповідає чинній аналогової системі DK (цим і забезпечується сумісність з існуючим парком телевізорів), а цифровий канал призначений тільки для стерео або двомовного мовлення.

A2 - двоканальна система. Формат заснований на двох роздільних FM несучих частотах. Завдяки цьому домагаються досить високого розділення між каналами і може використовуватися для телевізійного мовлення на двох мовах, або для передачі стерео.

У NICAM в даний час веде мовлення канал M1 і деякі інші канали. Також NICAM використовується для мовлення стереозвуку багатьма кабельними операторами при мовленні в аналоговому форматі.

Демодулятор

Робота в цифровому режимі (DVB-T) забезпечується COFDM (Coded Orthogonal Frequency Division Multiplexing) демодулятором Conexant CX24232.Поскольку ведеться прийом цифрового потоку, то користувачі мають право очікувати від програмних засобів можливості запису цього потоку без додаткового перекодування. Для подальшого мастерингу і створення DVD зручно розділяти відео- і звукові потоки. Також важливим є можливість запису всього транспортного потоку, що дає можливість записувати відразу все теле- і радіоканали для подальшого перегляду або прослуховування, виділивши потрібний канал з потоку.

Всі ці можливості реалізовані в програмі GOTVEW PRO. Підтримується запис в ISO / IEC 13818-1 Program Stream, Packetized Elementary Streams і всього транспортного потоку в ISO / IEC 13818-1 Transport Stream, для одночасного запису всіх каналів, що транслюються на даній частоті.

Важливою особливістю при прийомі цифрових DVB -T каналів є підтримка двох стандартів : MPEG-2 і H.264 (Mpeg-4 / AVC)
MPEG-2 і Н . 264 (MPEG- 4 / AVC)

Дистанційне керування.

ТВ-тюнер комплектується легким компактним пультом.

Емуляція клавіатури тепер здійснюється звичайним пультом дистанційного керування. Тобто при натисканні клавіші, її код не тільки аналізується програмою ТБ-тюнера, як це реалізовано у інших виробників, але пульт ДУ повертає код натиснутоюклавіші операційній системі, як це робить клавіатура.

Це дозволяє налаштувати і управляти фактично будь-яким додатком операційної системи .

Аналогічним чином управляється і оболонка МСЕ в складі Windows XP MCE2005, а також МСЕ в складі ОС Windows Vista і Windows 7 (версії Ultimate і Home Premium).

За допомогою звичайного пульта дистанційного керування компанії GOTVIEW тепер можна регулювати гучність і здійснювати н авігацію по переглядати фільми або музичного файлу, читати і перегортати текст, управляти переглядом презентацій і багато іншого.

Важливо відзначити, що все це здійснюється без установки в систему додаткових драйверів або пристроїв.

Всі поставляється програмне забезпечення повністю русифіковане , володіє докладною документацією і контекстної підказкою, тому легко і зрозуміло навіть початківцям користувачам.

Все що виникли в процесі освоєння питання ви можете задати поштою або на форумі технічної постач ки Gotview.

Програма перегляду Gotview Pro дозволяє встановлювати індивідуальні для кожного каналу налаштування звуку (гучність, еквалайзер, ефекти) і зображення (яскравість, контрастність, кодування, кольоровість, різкість, насиченість, рівень шумозаглушення, рівень посилення).

прийом як аналогового, так і цифрового ТВ можливий тільки в програмі GoTView PRO (поставляється з ТВ-тюнером).

у оболонці Media Center Edition, що входить до складу операційної системи Microsoft Windows MCE 2005 і Vista можливий прийом тільки цифрових (DVB-T) каналів. Оболонка Windows Media Center, що входить до складу деяких версій Windows 7 (версії Home Premium і вище) підтримує роботу як аналогової, так і цифрової частини тюнера.

Відзначимо, що за допомогою ТВ-тюнера можна не тільки здійснювати перегляд ТБ каналів і слухати радіо, а й виробляти оцифровку аудіо- і відеокасет.

для цього в ТВ-тюнер є відповідний вхід і роз'єми для підключення.

ТВ-тюнер дозволяє здійснювати захоплення відео з аналогових джерел, що мають композитний або S-Video виходи. Наприклад, можна зробити запис з відеокамери або відеомагнітофона. Наявність S-Video входу дозволяє підключати дорогі відеокамери для отримання більш якісного зображення при захопленні.


Останні відгуки про GOTVIEW Hybrid MasterHD

Переглянуті товари
GOTVIEW Hybrid MasterHD фото GOTVIEW Hybrid MasterHD
Більше не випускається