AB CryptoBox 500HD mini


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
114939 Cryptobox
 • lawyer.krupa@gmail.com
  13 лютого 2013 07:54

  планирую на замену глючному SkyBox M3 работающем на обрезанном процессоре Ali3601s. Просьба сообщить, в комплекте идет обучаемый пульт ДУ, или обычный не обучаемый?


Опис AB CryptoBox 500HD mini

Cryptobox 500 HD Mini - компактна версія супутникового ресивера Cryptobox 500 HD . Функціональні можливості «міні» не відрізняється від старшої моделі. Різниця лише в комплектації і оснащенні. Ресивер прекрасно справляється з прийомом телеканалів в стандартній і високої чіткості (HDTV) із стисненням MPEG2 і MPEG4.

Завдяки невеликим габаритам «Міні» і наявності в комплекті поставки IR-подовжувача пульта дистанційного керування ресивер можна легко заховати за телевізор або знайти йому місце на AV-стійці.

Основними конкурентами Cryptobox 500 HD Mini є моделі Amiko Mini HD , Galaxy Innovations HD Mini . На відміну від перерахованих конкурентів в Cryptobox Mini можливо оновлення програмного забезпечення в Меню прямо через мережу Інтернет в кілька кліків. Це істотно зручніше, ніж використання для оновлення ПЗ зовнішніх USB накопичувачів.

Сучасний потужний процесор Ali 3606 з тактовою частотою 400 МГц, на базі якого побудований ресивер, дозволяє виводити якісну картинку з вихідним дозволом до 1080p.

Медіаплеєр ресивера відтворює практично всі сучасні формати відео - такі як MKV, TS, AVI, DAT, MPG, MP4, MOV, VOB; підтримує кодеки DivX, Xvid, аудіоформати - MP3, Ogg, FLAC, зображення - JPEG, BMP, GIF. «Згодовувати» медіаконтент ресивера можна з зовнішніх USB-накопичувачів, наприклад, USB-флешки або USB-HDD .

 • Включение
  16 лютого 2015 20:59

  Все замечательно, но 25 сек на включение (без какого-либо индикатора) - это грустно...

 • Читати усі (39) відгуки