Dune HD Max


Знятий з виробництва
113921

Опис Dune HD Max

Dune HD MAX - стаціонарний медіа-центр очолює модельний ряд компанії HDI Dune. Медіаплеєр Dune HD MAX для відтворення відео аж до Full HD (1080p) об'єднує в одному пристрої універсальний медіапрогравач високої чіткості (High Definition) і сучасний програвач дисків Blu-ray.

Медіа-центр Dune HD Max оснащений потужним сучасним відеопроцесором Sigma Designs SMP8642, а також має вбудований нізкошумних привід оптичних дисків (CD / DVD / Blu-ray) на основі механіки і оптики фірми Sony, призначений спеціально для використання в системах домашнього кінотеатру. Завдяки цьому, власник Dune HD Max отримає можливість програвати на плеєрі будь-які ліцензійні диски, починаючи з CDDA, закінчуючи DVD і Blu-ray. Крім того плеєр оснащений відсіком для установки і «гарячої» заміни жорсткого диска з інтерфейсом SATA формату 3.5 ", приймачем для карт пам'яті типу SD і трьома високошвидкісними портами USB 2.0 для підключення зовнішніх накопичувачів і пристроїв розширення.

Одна з головних особливостей плеєра , що вигідно відрізняє його від конкурентів - наявність спеціального відсіку для установки плат розширення. Доступ до відсіку здійснюється з задньої панелі плеєра. Допускається установка до двох плат одночасно.

В іншому новинка не без підстави претендуючи на лаври своїх побратимів по модельному ряду, які зібрали за останній час всі можливі нагороди і перемогли буквально у всіх порівняльних тестуваннях, проведених різними профільними виданнями в усьому світі. В актив Dune HD Max можна записати підтримку практично всіх відомих форматів аудіо і відео стандартної і високої чіткості , сумісність з усіма різновидами «високого» звуку (Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio і т.п.), впевнене відтворення DVD, Blu-ray і їх образів. Крім того уваги заслуговує чудова швидкість передачі даних по мережі, наявність функцій IPTV, Інтернет Радіо, наявність вбудованого торрент-клієнта і Інтернет-браузера, а також, що важливо, постійний розвиток продукту.

Відмінності Dune HD Max від Dune HD Base 3.0

Головна відмінність «Макса» від одного з бестселерів компанії - це наявність приводу Blu-ray, призначеного для відтворення ліцензійних Blu-ray з фільмами і самописних болванок. Також можна відзначити дещо іншу реалізацію рекового модуля для жорсткого диска. Процесори у моделей поки що однакові, хоча після анонсованої кампанії по платному апгрейду, материнську плату HD Max на базі SMP8642 можна буде замінити на плату з ще більш прогресивним «каменем» SMP8646 - як тільки цей чіп піде в серію. Згідно з даними виробника, даний апгрейд дозволить домогтися більш високої швидкості завантаження тих же BD-образів (хоча вона зараз, прямо скажемо, не низька), а також більш спритного функціонування додаткових додатків. Власникам HD Base 3.0 можливість апгрейда вже не випаде.

Відмінності Dune HD Max від Dune BD Prime 3.0

На рівні концепції HD Max набагато ближче до BD Prime 3.0, ніж до HD Base 3.0: обидва поєднують функції повнофункціонального BD плеєра, файлового програвача і стримера. Але якщо в BD Prime 3.0 вінчестер може встановлюватися тільки стаціонарно, в сервісному центрі, і вінчестер цей - ноутбучного типу (2,5 "), а тому не дуже місткий, то HD Max оснащений відсіком для повнорозмірного HDD, об'ємом до 2 Тбайт, та ще з можливістю його швидкої (і навіть «гарячої») заміни без будь-яких інструментів. Крім того, у HD Max з'явилося ще кілька цікавих фішок, але про них трохи пізніше. Так чи інакше, краще не пошкодувати додаткові 2000 руб. і взяти саме HD Max - заради кращого функціональності і перспектив модернізації. Ну а BD Prime 3.0 тепер можна радити тим, кого цікавить в першу чергу відтворення Blu-ray, а вже потім тільки стрімінг. А також тим, кому достатньо ємності жорсткого диска в один терабайт - саме стільки на сьогоднішній день може вмістити найсучасніший ноутбучний вінчестер. Проблема тільки в тому, що з ним BD Prime 3.0 обійдеться значно дорожче, ніж новий HD Max з 2-тебатайтніком стандартного форм-фактора: мініатюрні жорсткі диски ніколи не були дешеві. Третя категорія ймовірних покупців BD Prime 3.0 в світлі виходу HD Max 3 володарі NAS з великими колекціями медіаконтенту. Вже маючи медіакопілку, вони напевно захочуть купити плеєр без вінчестера, не переплачуючи за можливість його установки, але отримавши весь функціонал і всеїдність, якими так славляться плеєри Dune HD.

Основні особливості Dune HD Max

 • Новітній процесор Sigma Designs 8642: забезпечує відмінне відтворення і високу швидкість роботи з інтерактивними можливостями.
 • Відтворення Blu-ray і DVD: відтворення дисків Blu-ray і DVD (а також Audio CD дисків з даними, що містять відеоматеріали, музику і фотографії).
 • відтворення з жорсткого диска: підключення жорсткого диска до програвача і відтворення вмісту безпосередньо з цього диска .
 • Мережевий програвач: підключення програвача до локальної мережі і відтворення сприяння ржімого безпосередньо з ПК або NAS (UPnP, SMB, NFS).
 • Відтворення MKV: відтворення HD і SD відео в популярному форматі MKV, а також в інших сучасних форматах відеофайлів, включаючи HD-відео високої якості з дуже високим бітрейтом.
 • RealD: дивіться 3D-відео в цьому ультрасучасному форматі, використовуваному в кінотеатрах для демонстрації останніх новинок прокату.
 • 3 порту USB 2.0: зручне підключення жорстких дисків, накопичувачів USB-Flash, кард-рідерів та інших USB-пристроїв зберігання даних.
 • Відсік для швидкої установки HDD: оперативна установки а й витяг 3,5 '' жорсткого диска з інтерфейсом SATA.
 • Слот для карт пам'яті SD: відтворення медіафайлів з карт пам'яті SD з відеокамери / фотоапарата або інших пристроїв, використання карти пам'яті SD як локального або системного накопичувача (необхідно для функціонування BD Live).
 • HDMI 1.3: забезпечує найкращу якість HD-відео і HD-аудіо.
 • Повний набір стандартних аудіо-відеороз'ємів: цифровий оптичний аудіовихід , стереовиход, компонентний і композитний відеовиходи для зручного підключення плеєра до будь-якого A / V про орудованіі.
 • Розширена підтримка для Dolby True HD і DTS HD Master Audio: висновок bistream (до 7.1 каналів) або декодування в LPCM (до 7.1 каналів) для максимальної гнучкості при підключенні аудіообладнання і для розширеної підтримки просунутих функцій відтворення (таких, як Картинка-в-картинці).
 • Гнучка система виведення відео: висновок відео в будь-якому дозволі і форматі (від SD до 1080p, 24p / PAL / NTSC).
 • Збільшення дозволу (upscaling): високоякісне підвищення дозволу DVD і будь-яких інших SD-відеоматеріалів до Full HD (1080p) або іншого HD-дозволу.
 • Файл вий браузер: зручний файловий браузер з розвиненими можливостями маніпуляції файлами (копіювання, переміщення, видалення, перейменування, організація, сортування).

Додаткові функції Dune HD Max

 • Відтворення аудіофайлів з найвищим якістю: до 192 КГц / 24-біт, в форматах FLAC, Monkey's Audio APE, WAV / PCM, DTS і інших.
 • Плейлисти: створення плейлистів з папок, використання власних плейлистів, функції повтору і випадкового відтворення.
 • Функція NAS: доступ до файлів на накопичувачах (HDD, оптичний привід, і т.п.), підключених до плеєру, з локальної мережі (за допомогою SMB або FTP).
 • BitTorrent: завантаження файлів з P2P-мереж з використанням вбудованого в плеєр BitTorrent- клієнта.
 • Настроюваний користувальницький інтерфейс: підтримка медіаколекції з показом обкладинок і значків (з графікою Full HD).
 • Flash-додатки: розширення функціональності плеєра за допомогою FlashLite-додатків.
 • Інтернет-радіо: відтворення і запис різних інтернет -радіостанцій (HTTP / MP3).
 • IPTV: відтворення і запис IPTV-потоків (multicast UDP / RTP) від інтернет-провайдера (дізнавайтеся про наявність multicast UDP / RT P потоків у інтернет-провайдера).
 • Опція Digital TV: відтворення і запис каналів цифрового телебачення за допомогою опціонального USB-модуля Digital TV (USB-модуль Digital TV не входить в комплект поставки; даний пристрій можна придбати окремо).
 • Веб-браузер: перегляд інтернет веб-сайтів на ТБ за допомогою вбудованого веб-браузера (вбудований веб-браузер має обмеження і може не дозволяти переглядати деякі веб-сайти).

Специфікація Dune HD Max

 • Процесор: Sigma Designs 8642
 • Пам'ять: RAM 512 MB, Flash 256 MB, що розширюється за допомогою USB flash drive або SD карти (рекомендується 2GB)
 • Джерела медіаконтенту: внутрішній HDD (SATA 3.5 "), вбудований привід Blu-ray, зовнішній HDD (USB), зовнішній оптичний накопичувач (USB), пристрої USB (USB flash, карт рідер USB, і т.д.), вбудований SD card рідер (SD / SDHC), PC і NAS в локальній мережі (SMB, NFS, UPnP, HTTP), інші Internet і LAN джерела (HTTP, multicast UDP / RTP)
 • Відео кодеки: MPEG2, MPEG4, XVID, WMV9, VC1, H.264, підтримка відео з високим бітрейтом (50 Mbit / s і вище)
 • Формати відео файлів: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS , VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, Blu-ray-ISO, BDMV, DVD-ISO, VIDEO_TS
 • Формати оптичних носіїв: диски з даними (CD / DVD / BD) (MP3, JPEG, etc), Audio CD (PCM / DTS), DVD-Video (комерційні і записані самостійно), Blu-ray (комерційні і записані самостійно)
 • Відтворення Blu-ray: Blu- ray меню, BD-J, BonusView, BD-Live 7 для всіх варіантів дисків Blu-ray (кому ерческіе і записані самостійно), повні структури Blu-ray (Blu-ray-ISO, BDMV) відтворюються з HDD або з мережі
 • Режими відео виходу: широкий вибір режимів і дозволів, включаючи 23.976p, 24p, PAL, NTSC
 • Авто визначення частоти кадрів: автоматичне (в залежності від відтвореного контенту) або встановлене вручну
 • Аудіо кодеки: AC3 (Dolby Digital), DTS, MPEG, AAC, LPCM, WMA, WMAPro, EAC3 (Dolby Digital Plus), Dolby True HD, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, FLAC, multichannel FLAC, Ogg / Vorbis; підтримка високоякісного аудіо (аж до 192 kHz / 24-bit)
 • Формати аудіо файлів: MP3, MPA, M4A, WMA, FLAC, APE, WAV, DTS-WAV, DTS, AC3, AAC
 • Підтримка HD audio: pass-through (аж до 7.1 каналів) і декодування (аж до 7.1 каналів) Dolby TrueHD і DTS HD MA аудиотреков (Blu-ray, TS, MKV), pass-through (аж до 7.1 каналів) мультиканального аудиотреков в LPCM (Blu-ray, TS, MKV), декодування (аж до 7.1 каналів) аудиотреков у FLAC (MKV, зовнішні)
 • Формати субтитрів: SRT (зовнішні), SUB ( MicroDVD) (зовнішні), text (MKV), SSA / ASS (MKV, зовнішні), VobSub (MP4, MKV, зовнішні SUB / IDX), PGS (Blu-ray, TS, MKV)
 • Формати графічних файлів: JPEG, PNG, BMP, GIF
 • Формати файлів плейлистів: M3U, PLS
 • Функція перегляду фотографій: слайдшоу, ефекти переходу, поворот картинки, збільшення, перегляд плейлиста, повтор, відтворення у випадковому порядку
 • Функція відтворення аудіо: перегляд плейлиста, повтор, відтворення у випадковому порядку, ID3 tags, зрушення картинки для запобігання вигоряння плазмових дисплеїв
 • Файлові системи: FAT16 / FAT32 (читання, запис), EXT2 / EXT3 (читання, запис), NTFS (читання, запис)
 • Підключення до LAN: 10/100 Mbit (c експериментальної підтримкою 1000 Mbit / s) *
 • Wi-Fi: опціо нально 802.11n Wi-Fi (через зовнішній USB Wi-Fi донгл, в комплект поставки не входить, рекомендується використовувати D-Link DWA-140)
 • Dune Network Playback Accelerator - система оптимізації роботи з мережею, що забезпечує краще в класі пристроїв Sigma Designs 864x відтворення контенту з мережі, завдяки якій можливо гладке відтворення всіх підтримуваних видів медіаконтенту через будь-які мережеві протоколи (включаючи NFS і SMB) і в 100 Mbit / s, і в 1000 Mbit / s мережах

Розміри Dune HD Max

 • Без ніжок: 429 мм (ширина) x 299 мм (глибина) x 56 мм (висота)
 • З ніжками: 429 мм (ширина ) x 299 мм ( Лубіна) x 65 мм (висота)
 • Коробка: 140 мм x 360 мм x 500 мм

Маса Dune HD Max

 • Маса нетто: 4.25 кг
 • Маса брутто: 5.75 кг

Виробництво: Тайвань

Примітки

* Підтримка тисяча Mbit / s є експериментальною тому ця функція офіційно не підтримується Sigma Designs 864x чіпами. Примітка: завдяки функції Dune Network Playback Accelerator можливо гладке відтворення будь-якого підтримуваного медіаконтенту (включаючи BDMV папки і BD ISO образи) при використанні будь-якого підтримуваного мережевого протоколу (NFS і SMB) і в 100 Mbit / s, і в 1000 Mbit / s мережах.

Сумісність плеєра з тим чи іншим обладнанням (A / V-обладнання, мережеве обладнання, накопичувачі, і т.п.) може залежати від конкретних моделей устаткування, особливостей підключення, особливостей настройки плеєра і обладнання та інших факторів . Сумісність плеєра з будь-яким обладнанням не гарантується. Сумісність плеєра з тим чи іншим медиаконтентом (файли, диски і т.п.) може залежати від особливостей кодування медіаконтенту, особливостей настройки плеєра і підключеного до плеєра обладнання, а так само інших факторів. Сумісність плеєра з будь-яким медіаконтентом не гарантовано. Зазначені зображення можуть не повністю відповідати реальному зовнішньому вигляду плеєра. Точність наведеної інформації не гарантується, специфікації можуть бути змінені в будь-який момент без попереднього повідомлення.


Останні відгуки про Dune HD Max

Переглянуті товари
Dune HD Max фото Dune HD Max
Більше не випускається