Dune HD TV-301AW


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
114772

Опис Dune HD TV-301AW

Медіаплеєр Dune HD TV-301AW з вбудованим Wi-Fi модулем є сучасним Hi-Tech пристроєм для відтворення відео високої чіткості Full HD (до 1080p) і прийому сигналів.

Апаратна частина плеєра базується на сучасному чіпсеті Sigma Designs SMP8670. У плеєрі, на відміну від його попередника Dune HD TV-101W, є на бічній панелі слот для установки внутрішнього жорсткого диска форм-фактора 2,5 "SATA. У моделі TV-301AW додана можливість швидкого обміну файлами між медіаплеєром і ПК за допомогою ввисокоскоростного порту USB 3.0 Slave, а також є вбудований картрідер під карти пам'яті SD-формату.

Набір відеоінтерфейсів представлений портом HDMI 1.3, а також аналоговим композитним і компонентним відеовиходами. Передача звуку за допомогою медіаплеєра здійснюється як через HDMI, так і за допомогою аналогів го або оптичного цифрового каналів.

Серед особливостей плеєра, які також хотілося відзначити, варто згадати можливість відтворення з локальної мережі практично будь-яких сучасних аудіо і відеофайлів різних форматів. Для цих цілей може бути використаний як високошвидкісний порт Ethernet (до 1Гб / с ), так і вбудований модуль Wi-Fi 802.11 b / g / n.

Своєю «всеїдністю» до різних форматів відео (MPEG2, MPEG4, XVID, Blu-ray, WMV9, VC1, H.264 медіаплеєр Dune HD TV -301AW зобов'язаний вищезазначеного мікропроцесора SMP8670.

Dune HD TV-301AW записує і відтворює в севозможной медіаконтент, використовуючи для цього вбудований HDD або зовнішні накопичувачі, включно і карти пам'яті SD.

Медіаплеєр оснащений вбудованим браузером і різноманітними одними додатками (Torrent-клієнт, YouTube, IVI.ru, Tvigle.ru), а також повністю підтримує сучасні технології інтернет-телебачення і інтернет-радіо IPTV / VOD від провідних провайдерів і операторів, що надають ці послуги.

Ще однією «фішкою» TV-301AW є подовжувач ІК-порту - зручне рішення, яке знайоме власникам популярних супутникових ресиверів Optibox Gekko HD, Gi S8680 і Openbox S4.

За допомогою даного подовжувача медіаплеєр можна розмістити в зручному місці на розсуд ользователя (наприклад, на задній панелі РК-телевізора або плазмової панелі), вивівши назовні тільки приймач інфрачервоного сигналу.

Комплектація:

  • Медіаплеєр Dune HD TV-301AW.
  • Дистанційний пульт управління.
  • Подовжувач ІК-порту.
  • Wi-Fi антена.
  • Кабель миниджек на 3 RCA (A / V).
  • Адаптер живлення 5В 2A.
  • Батарейки ААА (2 шт.).
  • Короткий посібник користувача.

Останні відгуки про Dune HD TV-301AW

Переглянуті товари
Dune HD TV-301AW фото Dune HD TV-301AW
Більше не випускається