Mini M8S II 1GB + 8GB


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
115926 інші

Опис Mini M8S II 1GB + 8GB

Mini M8S II - одна з найбільш сучасних і передових приставок в даному ціновому діапазоні. Є більш вдосконаленою моделлю приставки M8S, але як і попередня модель лінійки показала себе з кращого боку - хороші технічні характеристики, стабільна робота, якісна збірка і відмінна ціна. Основна відмінність від інших моделей - новий процесор Amlogic S905X Cortex-A53 до 2.0ГГц і Android 6.0 Marshmallow на борту.

Корпус медіаплеєра Beelink Mini M8S II виконаний з якісного і приємного на дотик пластика. На верхній частині розташовано назву моделі, а всі необхідні входи і виходи винесені на бічні частини корпусу. При включенні Android TV Box, на передній панелі приставки загоряється синій світлодіод.

Amlogic S905X Cortex-A53 - новий процесор, особливістю якого є можливість апаратного декодування відео формату 4K VP9 і підтримку HDR, яка не підтримувала попередня модель процесора Amlogic S905. Архітектура приставки продумана - навіть під великим навантаженням температура процесора в основному тримається в районі 50 градусів за Цельсієм і зрідка піднімаючись до 75. Варто також відзначити, що відео 4K в форматі H.265 відтворює чудово - плавно і без рассинхронизации звуку із зображенням. Mini M8S II від Beelink - єдиний Android TV Box, який отримав процесор Amlogic S905X.

Android TV Box Mini M8S II найімовірніше стане одним з найбільш популярних медіаплеєрів на Android. Відмінне поєднання технічних характеристик, низької вартості і пульта в комплекті роблять цей Android TV Box поза конкуренцією навіть для MXQ Pro. Пульт - стандартний, з цього для більшої зручності додатково до медіаплеєра Mini M8S II рекомендується додатково купити аеромишь або бездротову комп'ютерну мишку.

Перевагою Android TV Box Mini M8S II можна вважати також і можливість поновлення & quot; по-повітрю & quot ;. Виробник досить часто оновлює прошивку медіаплеєра, усуваючи недоробки програмної оболонки і покращуючи продуктивність Beelink Mini M8S II.

Додаткова приємна особливість приставки Mini M8S II - операційна система Android 6.0 Marshmallow & quot; з коробки & quot;.


Характеристики Mini M8S II 1GB + 8GB

Виробник SmartTV: інші
Процесор SmartTV: Amlogic S905X
Кількість ядер: 4
Частота процесора, ГГц: 2
GPU: Mali-450
Операційна система SmartTV: Android
Версія: 6
Оперативна пам'ять, ГБ: 1
Flash пам'ять, ГБ: 8
Розмір корпусу: Стандарт

Останні відгуки про Mini M8S II 1GB + 8GB

Переглянуті товари
Mini M8S II 1GB + 8GB фото Mini M8S II 1GB + 8GB
Більше не випускається

График работы на странице Контакты. Магазины работают на выдачу заказов с сайта