Xtra TV - карта доступу до платних каналів


114417
 • Виктор

  отзыв
  11 березня 2016 23:11

  Ув работники екста тв а не слишком ли дорого платить 49грн за 3 канала ?????????????? Радует только одно что нет никаких обязательств заплатил смотри нет отдыхай


Опис Xtra TV - карта доступу до платних каналів

Супутникове телебачення Xtra TV - це перший в Україні пакет платних супутникових каналів з найбільш доступною системою підключення і ціною! Тепер Вам не потрібно підписувати контракти, досить купити карту Xtra TV , активувати її і почати перегляд будь-якого з пакетів.

На час промоперіода (60 днів) компанія XtraTV (Екстра ТВ) надає Вам можливість ознайомитися з каналами пакетів Футбол, Кіно і Xtra New. За цей час Ви визначаєтесь які канали Вам цікаві і в залежності від цього оплачувати абонплату від 7-ми гривень на місяць.

За останній час наповнення і абонентська плата на послуги Xtra TV значно змінювалися. На сьогоднішній день абонентська плата стартує від 7-ми гривень на місяць.

Пакети супутникових каналів від Екстра ТВ мають в своєму складі унікальний, на українському ринку, спортивний контент, в першу чергу, мова звичайно про футбол. Також на сьогоднішній день оператор уже сформував дуже якісні фільмовий і пізнавальний пакети.

На відміну від інших платних операторів, компанія ЕкстраТВ не нав'язує абоненту додаткове обладнання для перегляду своїх каналів. Канали Xtra TV можливо дивитися практично на будь-якому супутниковому обладнанні, яке сприймає кодування CONAX .

Абонентська плата за тарифні плани Xtra TV.

Тарифний план Кількість каналів Супутник Вартість
Xtra MIX 40 ASTRA 4A (4.9Е) / EUTELSAT 9B (9.0E) 129 грн / міс
Футбол 2 ASTRA 4A (4.9E) 59 грн / міс
Футбол HD 5 ASTRA 4A (4.9Е) / EUTELSAT 9B (9.0E) 99 грн / міс
TV1000 Premium HD 5 EUTELSAT 9B (9.0E) 59 грн / міс
Кругозір 13 EUTELSAT 9B (9.0E) 49 грн / міс
Кіно 9 EUTELSAT 9B (9.0E) 49 грн / міс
Xtra New 4 ASTRA 4A (4.9Е) / AMOS 2/3 (4.0W) 7 грн / міс

Xtra TV НЕ бере абонплату за відкриті канали! Якщо Ви вже приймаєте зі своєю супутникової антени близько 100 каналів російською та українською мовами (наприклад, з AMOS (4W), Astra / Sirius (4,8E), Hotbird (13E)), то купивши карту Xtra TV кількість переглядаються каналів буде більше .

Якщо у Вас вже встановлена супутникова антена, то для прийому каналів XtraTV необхідно:

 • Переконатися, що антена налаштована на супутники ASTRA 4A (4.9 ° E) і EUTELSAT 9B (9.0E) ;
 • Переконатися, що супутниковий ресивер має картоприймачем CONAX (конакс), або є телевізор з вбудованим супутниковим тюнером,  але в такому випадку потрібен додатково CAM модуль Conax;
 •  
 • Для перегляду пакетів з HD каналами, то тюнер повинен підтримувати стандарт стиснення MPEG4 і стандарт мовлення DVB-S2;
 •  
 • Купити карту доступу Xtra TV і активувати її.

Якщо у Вас не встановлена супутникова антена, то для перегляду каналів Xtra TV з супутника необхідно:

 • Перевірити можливість установки антени на спутніік EUTELSAT 9B (9.0E) і Astra 4A, для чого можна скористатися сервісом - AGSAT.SatDirect ;
 •       
 • Купити готовий комплект для установки або самому підібрати комплектуючі;
 •       
 • Купити карту доступу Xtra TV і активувати її.

Обов'язково зверніть увагу, щоб обраний супутниковий ресивер коректно працював з кодуванням CONAX і відповідно картою XTRA TV.

Для активації карти доступу Xtra TV необхідно:

 • Відсканувати канали з супутників EUTELSAT 9B (9.0E) і ASTRA 4A (4.9Е).
 • Відкрити один з платних каналів Xtra TV.
 • Набрати службу підтримки Xtra TV з мобільного 759, або на сайті xtratv.com.ua заповнити реєстраційну форму (my.xtratv.com.ua/ru/cards/register), в якій вказати номер особового рахунку (йде в комплекті з картою Xtra), номер картки доступу (вказано на самій карті екстра тв) і т. д.
 • Дочекатися поява зображення на телевізорі.

Зверніть увагу, що при активації карта доступу Xtra TV повинна знаходитися в ресівері поки не з'явиться зображення. Це може зайняти певний час. Під час активації не потрібно перемикати канали, або вимикати ресивер, так як можна пропустити отримання ключа активації вашої карти XtraTV.

Після активації на протязі промо-періоду (5 днів) доступні всі телеканали! За час тестового перегляду Вам необхідно визначитися з обраними каналами, оплатити послугу зручним способом і повідомити в call-центр про обраних пакетах для подальшого перегляду.


Останні відгуки про Xtra TV - карта доступу до платних каналів

 • 6 жовтня 2021 13:00

  Здравствуйте, при открытии каналов на спутнике HotBird, карта пишет доступ отсутствует, проверьте права на карте. Ресивер TopField TF7700HDPVR

  Достоинства: Пока не понял

  Недостатки: Пока не понял

 • 3 жовтня 2020 00:11

  интересно а на

  модуль будет работать?

Читати усі (250) відгуки

Переглянуті товари
Xtra TV - карта доступу до платних каналів фото Xtra TV - карта доступу до платних каналів
Більше не випускається