Openbox AS1 HD


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
114343
 • александр

  картинка изображения
  29 лютого 2016 07:49

  имею телик Full HD 47 дюймов и тюнер GI 8120.как по изображению это тюнер с 8120 получше будет.или нет смысла?спасибо.


Опис Openbox AS1 HD

Вже кілька років в галузі витає термін "Гібридна приставка з ОС Android". Ряд продуктів був представлений на ринку, але їм не вдалося досягти бажаної популярності. Можливо, основна причина криється в підході до розробки такої приставки: за основу береться типове меню ОС Android ( "Лаунчер"), а частина, що відповідає за прийом DVB-S2 або DVB-T2, представляє з себе простенький додаток, практично не має зв'язку з іншою частиною приставки і виконане за залишковим принципом. В результаті ми маємо якусь подобу меню планшета (смартфону) на телевізорі і DVB-приставку, комфорт роботи з якої залишає бажати кращого.

При розробці Openbox AS1 HD був обраний зовсім інший шлях: велика увага була приділена саме тієї частини програмного забезпечення, яка відповідає за прийом DVB-S2 (сигналу з супутника).

За основу взято фірмовий інтерфейс успішної серії приставок Openbox SX . А сам інтерфейс - це результат багаторічної копіткої роботи по оптимізації і доопрацювання на основі тісного взаємозв'язку безпосередньо з користувачами продукції.

ОС Android же, в свою чергу, дозволила розширити функціональність за рахунок наявності величезної кількості додатків самої різної спрямованості ( ТВ ( VOD , OTT ), Ігри , соціальні Мережі , Бізнес і тп).

Openbox AS1 HD , на відміну від більшості конкурентів, побудований на сучасному процесорі Hisilicon (дочірній підрозділ Huawei Technologies Co. Ltd - однієї з найбільших компаній у сфері телекомунікацій).

Керівництво користувача, що йде в комплекті з Openbox AS1 HD , вдає із себе мімімально-необхідну інформацію для підключення приставки. З одного боку - це данина моді, з іншого - інтерфейс приставки можна вважати інтуїтивно-зрозумілим.

Корпус виконаний з металу, в класичному форматі ТВ приставок і шириною 260мм. У лівій частині передньої панелі розміщений 7-ми сегментний індикатор зеленого світіння і мінімальний набір кнопок: включення приставки і вибір каналу.

Права частина представляє з себе відкидається кришечку, за якою ховаються USB-Порт , CI-інтерфейс і слот гля-карт .

На задній панелі є практично всі стандартні роз'єми для підключення приставки:

 • Вхід сигналу від антени LNB In і петлевий вихід LNB Out
 • E-SATA для зовнішнього жорсткого диска
 • Аналогові виходи відео і звуку типу RCA
 • Оптичний цифровий вихід звуку SPDI / F
 • Звичайно ж цифровий вихід HDMI
 • Два USB 2.0 порту для самих різних пристроїв
 • Мережевий порт Ethernet
 • Слот для карт пам'яті типу SD
 • Конектор питаня 12V 2,5A
 • Архаїчний послідовний інтерфейс RS232

У приставці відсутній вбудований модуль Wi-Fi , але така функціональність додається надзвичайно легко: достатньо просто підключити зовнішній USB - Wi-FI адаптер Openbox AIR .

Тепер, після перезавантаження приставки, можна задати необхідні мережеві настройки бездротової мережі Wi-Fi .

Зовнішній блок живлення має вихідні параметри 12V 2,5A . Можливе застосування аналогічного адаптера, але за умови дотримання полярності.

Openbox AS1 HD вже комплектується HDMI кабелем високої якості. При підключенні до ТВ, рекомендується використовувати саме цей кабель, тому що в іншому випадку можуть виникнути проблеми з сигналом.

Openbox AS1 HD має такий же пульт ДУ як і апарати Openbox SX4, SX4 Base HD . Це стильне і якісний виріб з хорошою ергономікою. Зовні проста форма доповнюється приємними тактильними відчуттями при дотику і натисканні кнопок. На відміну від багатьох інших пультів, тут кнопки мають мінімальну висоту щодо корпусу. Але цієї опуклості і правильного розташування кнопок цілком достатньо для впевненої роботи "наосліп". Частина корпусу знизу вдає із себе кришечку для батарейок. Використовуються класичні і популярні елементи живлення типу ААА в кількості 2 шт.

Необхідно відзначити ряд особливостей роботи цього пульта з інтерфейсом ОС Android: короткочасне натискання кнопки EXIT рівнозначно функції " BACK " (стрілочка повернення у смартфона або планшета). А ось довге натискання кнопки EXIT аналогічно дії " HOME " (виклик основного меню пристрою).

Якість розробки і виробництва стали давно синонімами продукції під торговою маркою Openbox . Щоб зайвий раз переконатися в цьому, досить зняти верхню кришку Openbox AS1 HD .

У центрі плати під радіатором розташований двоядерний чіп Hisilicon 3716CV200 , який є "серцем приставки". Його продуктивності цілком достатньо для відтворення великих відеофайлів типу BD Rip, а так же комфортної роботи "важких" додатків типу Kodi ( XBMC ).

Але більш важливо те, що завдяки відмінній архітектурі Hisilicon 3716CV200 і якісному програмному забезпеченню, забезпечена стабільність функцій PVR (Запис, Відтворення, Тайм-шифт) і ін.

Головне меню представляє з себе кілька розділів. Наприклад: IPTV - для додатків відповідних сервісів, Програми - всі встановлені програми ОС Android, Менеджер - утиліти управління приставкою.

Тут навіть є сервіс прогнозу погоди, що має на увазі його часте використання.

У розділі " Налаштування " головного меню можна просканувати канали з супутника і змінити параметри.

Простота і стиль - слова, які відмінно підходять під опис інтерфейсу приставки.

У той же час є велика кількість опцій для детальної настройки. Наприклад, в якості пристрою запису передач можна вибрати будь-який підключений накопичувач і багато іншого.

Інфопанелі зберігає баланс кількості виведеної інформації та легкість її сприйняття. Повторне натискання кнопки INFO відображає детальний ТВ Гід передачі і параметрів мовлення.

Openbox AS1 HD дозволяє одночасно записувати два ТВ каналу і здійснювати зрушення за часом (Тайм-шифт) для третього каналу.

Шкала часу так само лаконічно продовжує інтерфейс, а її вирішимо автоматичного масштабування буде надзвичайно зручний при перемотування "стрибками".

У наявності функція PIP - картинка в картинці, коли приймаються одночасно два канали.

А так само є її розширення - режим PAP .

Для другого каналу доступний дещо спрощений список каналів.

Розділ меню Менеджер сожержіт утиліти, необхідні для обслуговування приставки. Тут можна подивитися поточну версію програмного забезпечення, встановити нове, зберегти або відновити настройки, включаючи список каналів і багато іншого.

Розповідати про магазин додатків та іншого контенту просто немає сенсу, там є практично все.

Самі Android-додатки (APK) можна встановлювати так само з USB-накопичувача (флешки) або жорсткого диска.

Мультимедійний центр KODI (в минулому - XBMC ) представляє з себе програму з чудовим інтерфейсом і можливостями зручно переглядати фільми, фото та слухати музику, а так само за допомогою різних аддонів (add-on), отримувати доступ до IPTV , OTT , VoD та інших сервісів.

Встановлюється KODI так само як і звичайне Android-додаток, попередньо потрібно завантажити APK з сайту www.KODI.tv.

KODI для своєї комфортної роботи вимагає дуже багато ресурсів, але процесор Hisilicon 3716CV200 з легкістю і плавністю виконує всі ці завдання. В наявності фірмові "смакоту" як запам'ятовування часу зупинки останнього перегляду, перемотування стрибками по главам образів DVD або BD дисків, завантаження обкладинок до фільмів і багато іншого.

У різних країнах доступні різні OTT і VoD сервіси в якості додатків для ОС Android, ось лише деякі з них:

 • Megogo.net
 • OLL.TV
 • Divan.TV
 • IVI.ru
 • Картина ТВ
 • Peers.TV
 • ViNTERA.TV
 • FS.UA (Brb.to)
 • EX.UA
 • VK Video
 • Наше Кіно - фільми
 • Наші Мультфільми)
 • КиноПоиск
 • Wi TV
 • Crystal TV
 • You Tube

Openbox AS1 HD, так само як і приставки серії SX , підтримує технологію AirTivi + . Завдяки цьому з'явилася можливість переглядати передачі з супутника на різних пристроях (планшети типу iPAD і ін), а так само дистанційно керувати самій приставкою.

Для iOS пристроїв ( iPhone , iPad ), потрібно встановити додаток AirTivi + з маркету додатки ( Apple App Store ), яке є абсолютно безкоштовним. Після цього можна запускати додаток AirTivi + на iOS пристрої, який представляє з себе зручний пульт управління супутникової приставкою, а також клієнт потокового відео (стриммингу).

Іншими словами - використовуючи планшет, можна практично повністю управляти супутникової приставкою, перебуваючи в іншій кімнаті, або переглядати супутникові канали. Додаток AirTivi + встановлюється на Apple iPhone абсолютно так само як і на планшет. З огляду на обмежень розмірів екрану, віртуальний пульт управління розбитий на кілька екранів, які з легкістю міняються рухами вліво або вправо на телефоні. В іншому функціональність програми AirTivi + на iPhone аналогічна версії для планшета. Крім назви каналів, виводяться дані ТВ Гіда і невелике віконце обраного супутникового каналу.

Версія AirTivi + для ОС Windows має схожий інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс:

Перед першим підключенням необхідно задати IP-адреса ресивера. Для стабільної роботи і прийому каналів в HD якості потрібно сучасний комп'ютер.

З додатку є можливість встановлювати таймери запису програм.

У правій частині екрана можна викликати віртуальний пульт ДУ, який практично повністю перекриває функціональність звичайного ІК ПДУ.

Технологія AirTivi + також представлена для планшетів на базі Android і має аналогічний інтерфейс.

Openbox AS1 HD - тільки краще від Андроїд і супутникової приставки!

Технічні характеристики:

 • Операційна система Android 4.4.2 (Linux)
 • Перегляд потокового відео з ресивера на мобільному пристрої
 • Контроль і управління ресівером за допомогою мобільних пристроїв Android і iPhone
 • Сумісність з багатьма пристроями за рахунок вбудованої ОС
 • Вбудований Media Center Kodi з підтримкою різних мультимедіа файлів
 • Вбудований Веб Браузер для перегляду сторінок в Інтернеті
 • Підтримка різних Інтернет сервісів
 • Можливість установки додаткових плагінів
 • Відео / аудіо вихід HDMI (576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p)
 • Один універсальний картоприймач і один CI слот
 • Підтримка модулів умовного доступу CI + (Common Interface Plus)
 • Три порти USB 2.0 і один SD слот
 • Підтримка відтворення файлів в різних форматах
 • Розумний сліпий пошук для SD і HD каналів і многоспутніковий пошук
 • Максимальна простота і зручність для користувача меню

Комплект поставки:

 • Супутниковий ресивер Openbox AS1 HD.
 • Кабель з'єднувальний HDMI.
 • Дистанційне керування і 2 батарейки типу AAA.
 • Інструкція по експлуатації російською мовою.

Характеристики Openbox AS1 HD

Виробник: Openbox
Розробник: Aloys Co. Ltd. (Korea)
Процесор: Hisilicon 3716CV200
ОЗУ, МБ: 1024
Флеш-пам'ять, МБ: 4096
Операційна система: Android
Картоприймач: 1
Common Interface: 1
Підтримка CI Plus: В наявності
Кількість тюнерів: 1
ТВ дозвіл: SD , HD
Стандарт DVB: DVB-S , DVB-S2
Змінні DVB тюнера: Немає
Стандарт стиснення: MPEG2 , MPEG4
Loop вихід: В наявності
Дисплей: 4 розрядний (7-ми сегментний)
Кнопки управління: В наявності
Wi-Fi підтримка: USB Wi-Fi адаптер
3G: В наявності
Ethernet: В наявності
Жорсткий диск: Немає
USB: 3
USB-Hub підтримка: В наявності
eSATA: В наявності
Timeshift: В наявності
Запис (PVR): USB / LAN
Медіаплеєр: Хороший
Відтворення: USB / LAN
Підтримка мультістріма, t2-mi, PLP0: Немає
HDMI: В наявності
RCA composite: В наявності
YPbPr component: Немає
SCART: Немає
RF-Out: Немає
S / PDIF: Оптичний
RS-232: В наявності
Додаткові роз'єми: SD слот
DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2 / USALS
PIP (« картинка в картинці »): В наявності
Установка плагінів / аддонів: В наявності
YouTube: В наявності
InternetTV (IPTV, WebTV і ін.): В наявності
Охолодження ресивера: Пасивне
Блок живлення: Зовнішній 12V / 2.5A
Пульт ДУ: Стандартний
Тип ресивера: Супутниковий
Чіпсет USB Wi-Fi адаптера: RT3070
Розмір корпусу: Стандарт

Останні відгуки про Openbox AS1 HD

 • 16 серпня 2021 14:04

  Добрий день. Зайнявся оптимізацією роботи тюнера Openbox AS1, подобається він мені ), особливо коли відкрив для себе що туди можна встановити ютуб плеєр без реклами та ще і без лагів: SmartTube Next 11.98. Виникло декілька запитань. 1. Після прошивки ас-1 на версію: FAC.OPENBOX.AS1-HD.FULL.v2.2.7-r10581 зник штатний плеймаркет (загрузка неофіційних apk) як його це виправити? Пробував водити в строку URL: d.openboxfan.com , нічого не допомагає, все одно не заходе в базу штатного маркета. 2. Яка сама стабільна та низько-ресурсоспоживаюча версія прошивки (плагіни проги для роботи з сат не обовязкові) ? 3. В який спосіб, і чи можливо обійти обмеження внутрішньої памяті для того щоб збільшити кількість встановлених прогрим ? 4. Чи підходять до нього дешеві вай-фай USB стікери, таких що продаються на аліекспрес, або будь-який інший дешевий ?

  Достоинства: Стабільність роботи порівняно з андроїд боксами

  Недостатки: мало памяті для апк

 • 24 липень 2021 11:22

  Подключён через Open Box Air, сегодня весь Андроид перестал работать, хотя точка доступа его видит…везде заходит , но пишет нет интернета…а он есть…Это Андроид прекратил поддержку 4.4.2?

Читати усі (213) відгуки

Списки каналів для Openbox AS1 HD

Для Openbox AS-1 / AS-2 список каналів:

Докладніше

Переглянуті товари
Openbox AS1 HD фото Openbox AS1 HD
Більше не випускається