Strong 8501


Знятий з виробництва
114852
 • Александр

  IR датчик
  10 серпня 2014 09:44

  не появились ли выносные IR датчики для ресивера?


Опис Strong 8501

Цифровий ефірний приймач для роботи в ефірній мережі Т2 українського провайдера Зеонбуд. Основною перевагою Strong SRT-8501 є можливість прийому і записи телеканалів на зовнішній USB-носій (наприклад, флешку). Запис можна здійснити натисканням кнопки пульта дистанційного керування або попередньо виставивши час початку запису в меню тюнера. В такому випадку запис почнеться автоматично.

Відзначимо можливість одночасного перегляду та запису різних телеканалів.

Приймач Strong SRT 8501 також має функцію відкладеного перегляду (англійською Time Shifting). Відкладений перегляд Тайм шифт забезпечує «паузу» при перегляді телепередачі. Використовуючи цей засіб, можна зупинити пряму трансляцію і продовжити перегляд після перерви!

Тюнер підтримує технологію Dolby Digital Plus, що дозволяє відтворювати цифровий багатоканальний звук різного медіа контенту.

Важливим моментом при використанні приймача, є швидкість запуску і перемикання каналів. У моделі Strong SRT 8501 значно поліпшені технічні характеристики, які дозволили реалізувати запуск ресивера всього за 30 сек, а вихід з режиму очікування, всього за 2 секунди.

Також важливо відзначити, що приймач підтримує динамічне оновлення каналів, що дозволяє не сканувати канали заново в разі зміни назв каналів.

Переходячи до самого пристрою необхідно сказати, що від своїх попередників тюнер Strong SRT 8501 відрізняється реалізацією нових функцій і можливостей, а так же розміром. Strong SRT 8501 істотно менше і його розміщення значно спростилося.

Корпус приймача виконаний з якісного пластика і має привабливий дизайн, що підходить для будь-якого інтер'єру.

Передня панель з суворого матового пластика витончена і функціональна, на ній розміщений (ІК датчик) для управління тюнером, роз'єм для підключення USB накопичувача і індикатор режиму роботи (зелений включений, червоний вимкнений). Дуже зручно, нічого зайвого!

Звернувши увагу на задню панель, ми виявимо панель для підключення пристрою.
В даній моделі була проведена модернізація і класичний роз'єм тюльпани "RCA" був замінений на більш зручний міні RCA з використанням 3,5 мм TRS - «міні-джек».
Для зменшення габаритів пристрою, картоприймач Irdeto був розміщений в нижній кришці пристрою.

Як і в більшості моделей Strong присутній роз'єм S / PDIF, який забезпечує передачу цифрових аудіо сигналів від одного пристрою до іншого без процедури перетворення в аналоговий сигнал, що дозволяє уникнути погіршення якості звуку.
Також, в даній моделі ми знаходимо роз'єм для підключення HDMI кабелю, завдяки якому Ви зможете отримати ідеальну картинку на всіх сучасних ТВ.
Для зручності користування, передбачено підключення ІК подовжувача, гніздо підключення якого зручно розміщено поруч з антенним входом.
Завдяки ІК подовжувача Ви можете вирішити проблему "прицілювання" в віконце приймача і розмістити пристрій в будь-якому місці, навіть поза прямої видимості пульта дистанційного керування.
Тепер цілитися не потрібно, керуйте пультом з будь-якого становища.
Для комфортного підключення, всі роз'єми підписані і позначені.

У порівнянні з попередніми моделями Strong, значно розширені мультимедійні функції приймача.
Завдяки вбудованим кодекам плеєр здатний відтворити HD відео в контейнері mkv зі звуком Dolby Digital (AC3) і відображати субтитри більшості відомих форматів. Тепер, Ви зможете дивитися свій улюблений фільм, або інше відео з якісним звуком Dolby Digital (AC3) і отримувати більше позитивних емоцій!
Дивіться фото і відео-кліпи, слухайте музику в форматі mp3 і багато іншого.
Робота з зовнішніми USB пристроями не викликало проблем і нарікань.
У тесті ми використовували медіа-файл розміром 16Gb в контейнері AVI і MKV, запуск файлу і виведення на повний екран зайняло 3 секунди.
Якщо говорити про повний список, то він наступний: MPG, MPEG, TS, VOB, MP4, AVI, MKV.
Відеодекодера також досить різноманітні: MPEG-2 MP @ ML, MP @ HL, MPEG-4 H.264 / AVC
з аудіоформатів модель може похвалитися вдалим співпрацею з MP3, OGG, MPEG-1 Layer 1 & 2, AAC, Dolby Digital (AC3), Dolby Digital Plus.
Для зображень використовуються такі формати: JPG, PNG, BMP.
Зміна розмірів картинки також реалізовано за допомогою функції Letterbox, Pan & Scan, Авто.
А розділова здатність підтримується на рівні: 576p, 720p, 1080i, 1080р

Зручність роботи з медіаплеєром як в розділі меню, так і в способі управління на хорошому рівні, меню інтуїтивно зрозуміло і повністю дозволяє налаштувати перегляд в необхідних користувачеві параметрах .

Комплект поставки:

 • Ефірний приймач Strong SRT-8501
 • Дистанційне керування
 • Батарейки
 • Кабелі
 • Блок живлення
 • Керівництво користувача (гарантійний талон )

Характеристики Strong 8501

Виробник: Strong
Розробник: н.д.
Операційна система: Пропрієтарна
Common Interface: Немає
Підтримка CI Plus: Немає
Кількість тюнерів: 1
Стандарт DVB: DVB-T , DVB-T2
Стандарт стиснення: MPEG2 , MPEG4

Останні відгуки про Strong 8501

 • Re: Re: HDMI на Component
  19 травня 2015 10:28

  Да, такой.

 • Re: HDMI на Component
  18 травня 2015 21:40

  Я понял. Спасибо. Это наверное типа этого:

Читати усі (20) відгуки

Переглянуті товари
Strong 8501 фото Strong 8501
Більше не випускається