ENERGY «Феномен»


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
114153
 • Дмитрий

  Мнение об антенне.
  23 березня 2015 15:36

  По сравнению с EuroSky ES-001 - небо и земля! Условия приема: 1-й этаж 5-этажного дома. Окно, где стоит антенна, "смотрит" на 5-этажный дом на противоположной стороне улицы и в противоположную от телевышки сторону. Т.е. принимаем отраженный луч по-любому. Расстояние до телевышки - где-то 3 км. Результаты: Принимаются каналы DVB-T2. EuroSky ES-001: в ясную погоду изображение изредка идет квадратиками. В дождь или снег - квадратики буквально через каждые 30 секунд. При этом регулятор усиления на максимуме. ENERGY "Феномен" - в ясную погоду еще ни разу помех на экране не видел. В пасмурную - видел гораздо реже, чем с EuroSky. Регулятор усиления далеко не на максимуме. У ENERGY лучше усилитель? Или сказывается, что ДМВ-антенна у нее - длинный "зигзаг" вместо простенькой "восьмерки" у EuroSky? Единственный недостаток ENERGY - большой штекер. На тех телевизорах, где гнездо антенны расположено параллельно задней стенке корпуса и вплотную к ней - может не влезть. И надо будет делать переходник из отрезка антенного кабеля и двух F-разъемов ("папы" и "мамы").


Опис ENERGY «Феномен»

Кімнатна всеволновая телевізійна антена Energy «Феномен» з широкосмуговим підсилювачем застосовується для прийому ослабленого сигналу від недалеко розташованої телевежі.

Антена виконана в сучасному оригінальному стилі. Кріплення дозволяє встановлювати антену як на горизонтальну, так і вертикальну поверхню (наприклад, кріпити на стіну).

ТВ антена Energy «Феномен» призначена для прийому телесигналу в метровому і дециметровому діапазоні ефірного телебачення, а також для радіосигналу в УКХ і FM діапазонах.

Антена «Феномен» з успіхом може використовуватися для прийому сигналів цифрового ефірного телебачення Т2 .


Характеристики ENERGY «Феномен»

Бренд: Energy
Тип антени: Кімнатна
Посилення сигналу: З підсилювачем
Коефіцієнт посилення (дБ): 6 ... 13 дБ
Живлення антени (V): 9 ... 12В
Відстань від телевежі: Невелике або середню
Конструкція антени: Логоперіодична , Телескопічний диполь
Частотний діапазон (МГц): МВ2 (174 ... 230 МГц / 6-12к.)
Підтримка аналогового і цифрового DVB-T / T2: Так
Кількість вібраторів, директорів і рефлекторів: 20
Спрямованість антени: Широконаправлені
Матеріал конструкції антени: Алюміній + пластик
Довжина кабелю з комплекту (м): 2.5м
Підключення антени: F-штекер « тато »
Вихідний опір (Ом): 75 Ом
Тип упаковки: Без коробки
Тип товару: Кімнатна антена

Останні відгуки про ENERGY «Феномен»

 • 30 серпня 2020 08:13

  Коли приблизно буде в наявності?

 • 18 липень 2020 15:18

  Антена супер я такого не очікував. Поставив на відстані 17 км від вишки вишка розрахована до 35 км кімната в сторону вишки перший поверх чесний сектор сигнал 80/40 70/30 залежно від каналу а з другої кімнати біля вікна зловив два мультиплекси за 65 км зі Львова. Кращої кімнатної антени не зустрічав, а ще забув додати в мене з підсилювачом

  Недостатки: Нет

Читати усі (15) відгуки

Переглянуті товари
ENERGY «Феномен» фото ENERGY «Феномен»
Більше не випускається