Tronsmart Draco AW80 Meta


Знятий з виробництва
Рекомендуємо нові моделі
115406

Опис Tronsmart Draco AW80 Meta

Компанія Tronsmart одна з перших випустила на ринок революційний міні-комп'ютер Draco AW80 Meta на базі операційної системи Android. Основною особливістю пристрою є апаратна частина пристрою, побудована на 8-ядерному процесорі Allwinner A80 Cortex A15 / A7 Octa Core. Новий чіп дає нові можливості по продуктивності, а також додаткові зручності для користувача, серед яких Sata порт і USB порт версії 3.0. Tronsmart Draco важко назвати просто телевізійної приставкою адже за потужністю дана модель може змагатися з настільним комп'ютером.

Міні-пк Tronsmart Draco AW80 Meta виконаний в стильному алюмінієвому корпусі з хорошою вентиляцією. Для хорошого Wi-Fi сигналу передбачена зовнішня двухдиапазонная антена 2.4 ГГц / 5 ГГц. Модуль Wi-Fi AP6330 підтримує стандарти a / b / g / n / ac. Якщо вам недостатньо швидкості за допомогою бездротової технології, підключайтеся до мережі інтернет за допомогою гигабитной мережевої карти 10M / 100M / 1000M. Tronsmart Draco AW80 працює на операційній системі Android 4.4.2 з підтримкою функції OTA - оновлення через бездротове з'єднання.

Новітній процесор Allwinner A80 Octa Core побудований на базі архітектури ARM big.LITTLE. Чіп повинен забезпечити високу продуктивність і низьке енергоспоживання, при цьому дозволять використовувати всі 8 ядер одночасно. Об'єм оперативної та вбудованої пам'яті для версії Meta становить 2 Гб DDR3 і 16 Гб eMMC, також існують модифікація під назвою Telos з об'ємом пам'яті 4 Гб DDR3 і 32 Гб eMMC. Обсяг дискового простору збільшується за допомогою SD карти пам'яті до 64 Гб.

Варто звернути увагу, що Draco AW80 оснащений портом SATA з живленням для жорстких дисків, тепер можна без особливих зусиль підключати жорсткі диски 2.5-3.5 без використання спеціального кишені. Необхідний кабель для підключення SATA HDD входить в комплект поставки.


Характеристики Tronsmart Draco AW80 Meta

Виробник SmartTV: Tronsmart
Процесор SmartTV: Allwinner A80
Кількість ядер: 8
GPU: PowerVR G6230
Операційна система SmartTV: Android
Версія: 4.4
Оперативна пам'ять, ГБ: 2
Flash пам'ять, ГБ: 16
Розмір корпусу: Стандарт

Останні відгуки про Tronsmart Draco AW80 Meta

Переглянуті товари
Tronsmart Draco AW80 Meta фото Tronsmart Draco AW80 Meta
Більше не випускається