Tronsmart Draco AW80 Meta


Знятий з виробництва
115406 Tronsmart

Опис Tronsmart Draco AW80 Meta

Компанія Tronsmart одна з перших випустила на ринок революційний міні-комп'ютер Draco AW80 Meta на базі операційної системи Android. Основною особливістю пристрою є апаратна частина пристрою, побудована на 8-ядерному процесорі Allwinner A80 Cortex A15 / A7 Octa Core. Новий чіп дає нові можливості по продуктивності, а також додаткові зручності для користувача, серед яких Sata порт і USB порт версії 3.0. Tronsmart Draco важко назвати просто телевізійної приставкою адже за потужністю дана модель може змагатися з настільним комп'ютером.

Міні-пк Tronsmart Draco AW80 Meta виконаний в стильному алюмінієвому корпусі з хорошою вентиляцією. Для хорошого Wi-Fi сигналу передбачена зовнішня двухдиапазонная антена 2.4 ГГц / 5 ГГц. Модуль Wi-Fi AP6330 підтримує стандарти a / b / g / n / ac. Якщо вам недостатньо швидкості за допомогою бездротової технології, підключайтеся до мережі інтернет за допомогою гигабитной мережевої карти 10M / 100M / 1000M. Tronsmart Draco AW80 працює на операційній системі Android 4.4.2 з підтримкою функції OTA - оновлення через бездротове з'єднання.

Новітній процесор Allwinner A80 Octa Core побудований на базі архітектури ARM big.LITTLE. Чіп повинен забезпечити високу продуктивність і низьке енергоспоживання, при цьому дозволять використовувати всі 8 ядер одночасно. Об'єм оперативної та вбудованої пам'яті для версії Meta становить 2 Гб DDR3 і 16 Гб eMMC, також існують модифікація під назвою Telos з об'ємом пам'яті 4 Гб DDR3 і 32 Гб eMMC. Обсяг дискового простору збільшується за допомогою SD карти пам'яті до 64 Гб.

Варто звернути увагу, що Draco AW80 оснащений портом SATA з живленням для жорстких дисків, тепер можна без особливих зусиль підключати жорсткі диски 2.5-3.5 без використання спеціального кишені. Необхідний кабель для підключення SATA HDD входить в комплект поставки.


Характеристики Tronsmart Draco AW80 Meta

Виробник SmartTV: Tronsmart
Процесор SmartTV: Allwinner A80
Кількість ядер: 8
GPU: PowerVR G6230
Операційна система SmartTV: Android
Версія: 4.4
Оперативна пам'ять, ГБ: 2
Flash пам'ять, ГБ: 16
Розмір корпусу: Стандарт

Останні відгуки про Tronsmart Draco AW80 Meta

Переглянуті товари
Tronsmart Draco AW80 Meta фото Tronsmart Draco AW80 Meta
Більше не випускається

График работы на странице Контакты. Магазины работают на выдачу заказов с сайта